реклама
Sucurity Police

реклама

Виставку скульптур одного з найвідоміших митців в історії людства – Огюста Родена відкрито в п’ятницю в Черкаському художньому музеї.

2018-11-16 17.17.16

Крім творів славетного французького імпресіоніста, на виставці представлені також роботи сучасних скульпторів, а також витвори мистецтва, поєднані з технологіями доповненої реальності. Для того, щоб побачити справжній вигляд цих картин, потрібно встановити на телефон додаток SimAir і навести ґаджет на зображення на стіні.

Огюста Родена, який жив у ХІХ столітті, вважають передвісником сучасного мистецтва, а його творчість – синтезом реалізму з новаторством. Саме тому виставка називається «Передчуття майбутнього».

Організатор виставки, президент Фонду гуманітарного розвитку України, уродженка Черкас Наталія Заболотна наголошує, що виставку Родена в Черкасах проводять із конкретною метою. Кошти за квитки буде передано на ремонт Черкаської дитячої художньої школи імені Данила Нарбута. У червні до платформи #SOSмайбутнє, ініційованої пані Заболотною, звернулися батьки учнів школи, стурбовані неналежним станом приміщення та обладнання школи.

Твори Родена для експозиції надані з колекції Ігоря Воронова – однієї з найбільших колекцій модерністського мистецтва у Східній Європі. Роботи Родена – з металу, тому виконувалися в кількох примірниках. По одному з таких примірників і представлено на виставці в Черкасах.

Вартість квитка: повна вартість – 40 гривень, для студентів та пенсіонерів – 10 гривень, школярів – 5 грн. Безкоштовний вхід (за наявності посвідчень) для: дітей до 6 років, людей з інвалідністю (1, 2 групи), багатодітних родин, військовослужбовців, учасників бойових дій, АТО, членів родин загиблих учасників війни та Небесної Сотні, працівників музеїв та членів Спілки художників України.

Експозиція працює в Художньому музеї щоденно з 10:00 до 18:00 (вихідний – понеділок) до 17 грудня.

2018-11-16 17.20.41

2018-11-16 17.10.43

2018-11-16 17.10.33

реклама

Коментарі  

 
+3 #4 Шарафутдінов Еркін. 18.11.2018 18:43
Цитую Я черкащанин:
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
Вибачте. То є копії, чи оригінали? Коли привозили оригінальну маску Тутанхамона в Київ, то черги стояли кілометрові.Бо був оригінал. А тут як?

От ви не читаєте, а запитання задаєте. "Твори Родена для експозиції надані з колекції Ігоря Воронова – однієї з найбільших колекцій модерністського мистецтва у Східній Європі. Роботи Родена – з металу, тому виконувалися в кількох примірниках. По одному з таких примірників і представлено на виставці в Черкасах."

Оригінал скульптури «Мислитель» зберігається в музеї Родена в Парижі. Бронзова копія стоїть на могилі автора. Існує близько 20 бронзових та гіпсових копій статуї, розкиданих по всьому світу. За задумом Родена скульптура зображує Данте, автора «Божественої комедії»
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Я черкащанин 18.11.2018 17:36
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
Вибачте. То є копії, чи оригінали? Коли привозили оригінальну маску Тутанхамона в Київ, то черги стояли кілометрові.Бо був оригінал. А тут як?

От ви не читаєте, а запитання задаєте. "Твори Родена для експозиції надані з колекції Ігоря Воронова – однієї з найбільших колекцій модерністського мистецтва у Східній Європі. Роботи Родена – з металу, тому виконувалися в кількох примірниках. По одному з таких примірників і представлено на виставці в Черкасах."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Шарафутдінов Еркін. 18.11.2018 17:12
Вибачте. То є копії, чи оригінали? Коли привозили оригінальну маску Тутанхамона в Київ, то черги стояли кілометрові.Бо був оригінал. А тут як?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 1 18.11.2018 16:40
А наши вожди платить должны???Непорядок!!!!Он и привыкли на шару.