реклама

реклама

Під час п’ятничної сесії Звенигородської районної ради стало відомо, що низка депутатів із фракції БПП «Солідарність» перейшли у фракцію «Батьківщина». Таким чином, фракція БПП перестала існувати.

be03c2987e2bb51d19c787613e0767b2

Про це інформують у районній раді.

Голова районної ради Володимир Кучер оголосив заяви депутатів районної ради Юрія Алексєєва, Володимира Міняйла, Віктора Крикуна і Дмитра Шукала про їх вихід із депутатської фракції Блоку Петра Порошенка у Звенигородській районній раді та входження до фракції політичної партії ВО «Батьківщина». До згаданих депутатів приєднався і позафракційний Валерій Костенко.

Таким чином загальна чисельність фракції ВО «Батьківщина» нараховує вже сімнадцять депутатів – рівно половину від загального складу районної ради.

Варто зазначити, що внаслідок такої міграції депутатства фракція БПП у районній раді припинила своє існування, оскільки її чисельність стала меншою від передбаченої законодавством та регламентом роботи районної ради. Це вже друга, після Радикальної партії Олега Ляшка, фракція, котра розпалася в районній раді за останній час.

Першою пропозицією розширеної фракції «Батьківщина» став проект рішення: «Про підтримку депутатського звернення до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення». Згаданий документ знайшов підтримку депутатів.

реклама

Коментарі  

 
+4 #21 СОЛДАТ 02.12.2018 19:12
Цитую Крикун В.В.:
Ми з Кучером всім покажемо хто головний в районів.Нехай Петров навіть не думає Ляшка в нас протягнути.

Надіюсь добродіі Крикун та Кучер, які "забезпечують" олійкою Звенигородський та інші райони олійкою, не забули передати в "дар" пару бідонів юліі володимирівні. :lol: До речі пацани, Ви там не сильно "забезпечуйте".Скоро олія стане Вам дуже в пригоді.Порошенко з Гройсманом - хлопці злопамятні.Щоб не було дуже боляче будете і спину мастити тією олією...і нижче спини.Ляшка не бійтеся.В політиці він хоч і активний, а в житті таки пасивний. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Крикун В.В. 02.12.2018 16:02
Ми з Кучером всім покажемо хто головний в районів.Нехай Петров навіть не думає Ляшка в нас протягнути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 Крикун В.В. 02.12.2018 16:00
Цитую Піонер:
Цитую Крикун В.В.:
Я незгідний з позицією БПП і тому вийшов з фракції.Членом партії я не був.Мене запросили балотуватися від БПП в моєму селі і я погодився.Зараз мені більше до вподоби політична позиція Юлії Володимирівни Тимошенко.

Ну, хлопці, ви як малі діти. То у га*но вступите, то у камсамол :lol: Беріть краще лопати та разводьте картоплю, а не протирайте штани з надією урвати щось с бюджету.

В мене своя олійня і своєю продукцією я забезпечую Звенигородський і сусідні райони.А Порошенко і Гройсман не дають мені розвиватися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 О.Б. 29.11.2018 12:43
Цитую Крикун В.В.:
Я незгідний з позицією БПП і тому вийшов з фракції.Членом партії я не був.Мене запросили балотуватися від БПП в моєму селі і я погодився.Зараз мені більше до вподоби політична позиція Юлії Володимирівни Тимошенко.

Узнаю! Узнаю братана Виталю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Піонер 29.11.2018 12:23
Цитую Крикун В.В.:
Я незгідний з позицією БПП і тому вийшов з фракції.Членом партії я не був.Мене запросили балотуватися від БПП в моєму селі і я погодився.Зараз мені більше до вподоби політична позиція Юлії Володимирівни Тимошенко.

Ну, хлопці, ви як малі діти. То у га*но вступите, то у камсамол :lol: Беріть краще лопати та разводьте картоплю, а не протирайте штани з надією урвати щось с бюджету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #16 Крикун В.В. 29.11.2018 12:09
Я незгідний з позицією БПП і тому вийшов з фракції.Членом партії я не був.Мене запросили балотуватися від БПП в моєму селі і я погодився.Зараз мені більше до вподоби політична позиція Юлії Володимирівни Тимошенко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 2 27.11.2018 21:32
Цитую Жулькіна:
Цитую костя:
І чим ці клоуни кращі регіоналів? Хоч БПП хоч тимошенківці. Такі-ж тушки. Люди голосували за депутата від БПП, а не тимошенківця. Змінив свої політичні погляди складай мандат і йди на вибори. Яких виборців вони представляють? :-x :-x :-x

Вся справа в тому,що Крикун та Міняйло-це колишні регіонали і до майдану були депутатами Звенигородської Районної Ради від партії Регіонів і були у фракції партії Регіонів.А після майдану вони вже балотувалися від БПП.Цим двом ... персонам все-рівно від кого балотуватися.

Они рождены быть партийными депутатами!!! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 В. Олейник 27.11.2018 18:00
По моим стопам идут 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Жулькіна 27.11.2018 16:32
Цитую костя:
І чим ці клоуни кращі регіоналів? Хоч БПП хоч тимошенківці. Такі-ж тушки. Люди голосували за депутата від БПП, а не тимошенківця. Змінив свої політичні погляди складай мандат і йди на вибори. Яких виборців вони представляють? :-x :-x :-x

Вся справа в тому,що Крикун та Міняйло-це колишні регіонали і до майдану були депутатами Звенигородської Районної Ради від партії Регіонів і були у фракції партії Регіонів.А після майдану вони вже балотувалися від БПП.Цим двом ... персонам все-рівно від кого балотуватися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Жулькіна 27.11.2018 16:28
Біжіть щурі,біжіть.
До майдану Шукало та Алєксєєв були вже в "Батьківщині".Потом переметнулися до БПП,а зараз знову перебігли до Батьківщини.
http://deputat.ck.ua/dep2/detoptat/469/ Міняйло Володимир Васильович.В 2010 році обирався до Районної Ради від партії Регіонів.Після майдану втік з партії Регіонів і увійшов до БПП.Зараз втік з БПП і перебіг до Батьківщини.
http://deputat.ck.ua/dep2/detoptat/467/ Крикун Віктор Васильович.В 2010 році обирався до райради від Народної партії. З 27.09.2013 входив до фракції Партії регіонів.Після майдану перебіг до БПП.Зараз перебіг до Батьківщини.
Де завтра будуть ці ... ???