реклама

реклама

У Черкасах підвищили вартість проїзду в міських автобусах до 5 грн.

1542629631-210

Відповідне рішення ухвалив щойно виконавчий комітет, пише zmi.ck.ua

Як повідомив заступник міського голови Юрій Ботнар, на вихідних кондуктори вимагали з пасажирів уже 5 гривень за проїзд.

"Псували людям настрій. Безпідставно брали гроші, при цьому видавали квитки 4 грн. Це сталося зокрема у 36 маршруті з журналісткою Оленою Нечитайло", - сказав Ботнар.

До розмови долучилася перевізник Олена Куниця, яка запевнила, що з цими випадками розберуться, вибачаться і повернуть кошти.

Власник маршруту 36 натомість повідомив, що того кондуктора вже звільнили.

Графік руху автобусів опублікують на сайті міської ради. Перевізникам нагадали, що водії зобов'язані їх дотримуватися.

Зауважимо, що рішення вступить в силу після публікації в газеті "Черкаський край".

Нагадаємо, напередодні міська рада уклала з перевізниками тимчасові угоди на три місяці.

У них зазначені наступні умови:

- чіткий графік та його дотримання;

- чистота транспорту;

- вічливість кондукторів та водіїв.

Також перевізники будуть здійснювати перевезення за свій рахунок 14 пільгових категорій, зокрема і дітей із родин, що мають статус малобезпечених.  А школярі зможуть придбати безлімітний проїзний квиток за 120 гривень у того перевізника, який їх буде географічно влаштовувати.

реклама

Коментарі  

 
+3 #24 Пасажири 03.12.2018 18:44
Дякуємо Ботнару та "Сталіну-міськради" за якісно нові перевезення, за 5 гривень. Мольодці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Петро Бампер 20.11.2018 11:59
А шо жалітись!? Всі знали що буде 5! Траліки по 3 зробили! Всьо намазі! Все як нада! Салютую! Віват братві і трудящимся! Хочу передати прівєт всим хто постарався, і побажати успіхів у стараннях!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #22 язон 19.11.2018 23:40
Цитую Шурик:
В США например пенсионерам и детям до 14-ти лет скидка 50%, а все остальные ездят в общественном транспорте за полную стоимость. И билет действителен 2 часа на все виды общ. транспорта.

А стоимость проезда в Штатах - знаете? Билет в один конец - два доллара.Проездной на месяц - 70 долларов. При том, что бензин там дешевле, чем у нас, меньше доллара за литр. Дайте нашим перевозчикам такие тарифы - они всех льготников бесплатно катать будут!.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Дональд Трамп 19.11.2018 21:44
Цитую ура:
Цитую 1:
Ура Боднару за принципиальност ь!!!Так держатьНа таких как он и держится наша Украина.

до речі, якраз він і не голосував за підвищення проїзду )

Он в это время был в туалете......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 Дональд Трамп 19.11.2018 21:43
Цитую Тарас:
"Псували людям настрій." - заявив .... :-x Так як ти принижував тиждень черкащан - коли люди мерзли і не могли доїхати - фашисти не робили :eek:

Увас была возможность(кст ати,предложил мэр )пешочком,тролл ейбусом и такси,кто вас заставляет унижаться перед перевозчиками ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Дональд Трамп 19.11.2018 21:39
Цитую Шурик:
В США например пенсионерам и детям до 14-ти лет скидка 50%, а все остальные ездят в общественном транспорте за полную стоимость. И билет действителен 2 часа на все виды общ. транспорта.

В США минимальная зарплата 4000 долларов....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 ЮЗР 19.11.2018 21:25
Цитую Адъютантам Шерхана:
Цитую ЮЗР:
Цитую Борман:
Цитую ЮЗР:
Хапуги 8) всё вам мало


От якби не було 14 пільгових категорій, які перевізник перевозить за власні (тобто, за отримані від інших пасажирів) кошти, то тоді можна було б говорити щось про зниження ціни, а так, коли половина маршрутки - халявщики, то скоро 8 грн будуть нормальні люди платити за хитрозроблених ледацюг...

Так я только ЗА что б все платили!!!! А то не как прокурор 8) так ''инвалид'' Куча леваков катается..а из за таких на нас цена повышается!!! БОНДАРЕНКО-МОНЕТИЗИРУЙ ЛЬГОТЫ!!!

Как в военкомат, то на аркане не затянешь. А если не дай бог еще скажут в АТО, то и родные не найдут. А как парни прошедший это само АТО едут в маршрутке бесплатно, то ЮЗР это коробит. Я за то чтобы этих ЮЗР поголовно пропустить, хотя бы по полгода через Авдеевку или под Горловкой.

Я сказал про ЛИПОВЫЕ!!! Так что не надо ... ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 Шурик 19.11.2018 21:06
В США например пенсионерам и детям до 14-ти лет скидка 50%, а все остальные ездят в общественном транспорте за полную стоимость. И билет действителен 2 часа на все виды общ. транспорта.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #16 ура 19.11.2018 20:07
Цитую 1:
Ура Боднару за принципиальност ь!!!Так держатьНа таких как он и держится наша Украина.

до речі, якраз він і не голосував за підвищення проїзду )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #15 Просто черкащан 19.11.2018 19:12
На 20.11.2018 пункти "чистота і ввічливість"виконані.Дотримуватись графіку-у кого існують документи що "ХХ.ХХ.2018р.автобус № nn не працював з такої по таку годину". Хто їх має складати?Без цифр не обійтись. БОНД і БОТН=малограмотні саме вони є представники черкащан.Про цифри поняття не мають.