реклама
Привітання від міського голови
реклама

Чистий дохід ДП «Златодар», що знаходиться у м. Золотоноша Черкаської області та  входить в систему Держрезерву, за 9 місяців 2018 року сягнув позначки 17,4 млн грн. Чистий прибуток підприємства склав майже 0,2 млн грн. Про це під час підсумкової квартальної погоджувальної ради повідомив генеральний директор ДП «Златодар» Валерій Буркацький.

За його словами, третій квартал поточного року підприємство закінчило з результатом у понад 5 млн грн чистого доходу. Основну частину надходжень підприємством було отримано від заготівельної діяльності. Дещо меншу, однак також позитивну динаміку показують обсяги реалізації готової продукції.

«Ми активно рухаємось вперед. Правильно визначені пріоритети та наполеглива праця всього колективу за короткий термін перетворило «Златодар» зі збиткового підприємства на межі банкрутства у одне з найуспішніших не лише в системі Держрезерву, а у всьому Черкаському регіоні. Окрім того, активна діяльність дає нам змогу й поступово збільшувати заробітну плату. Це, у свою чергу, дозволяє зберігати наш основний та найбільш дорогоцінний ресурс – наших працівників», - наголосив Валерій Буркацький.

За 9 місяців поточного року ДП «Златодар» стало одним з рекордсменів серед підприємств системи Держрезерву за обсягом сплати податків. Так, у звітному періоді, підприємство сплатило податків на загальну суму понад 10,2 млн грн.

Слід зазначити, що аграрний напрям Держрезерву за 9 місяців отримав дохід у розмірі 290 млн грн, ріст показника порівняно з аналогічним періодом минулого року склав 108%. Варто зауважити, що отримані фінансові показники досить високі, не зважаючи на прогнози та важкий маркетинговий рік для аграріїв.  Загалом у ІІІ кварталі 10 аграрних підприємств держрезерву прийняли на зберігання  майже 200 тис  тонн зернових.

Довідково. ДП «Златодар» - одне з найстаріших підприємств Черкаського регіону та системи держрезерву України. Його історія починається у 1904 році. З січня 2001 року Золотоніський комбінат хлібопродуктів входить до системи Державного матеріального резерву України. В грудні 2003 року Золотоніський комбінат хлібопродуктів перейменовано в державне підприємство «Златодар». На сьогоднішній день ДП «Златодар» – одне з найпотужніших підприємств системи Державного агентства резерву України. Територія комбінату – 27 га, зернова місткість – 97,4 тис. тон, в т.ч. елеватор – 33,1 тис. тон. До складу комбінату входить Пальмірське підзвітне хлібоприймальне підприємство з місткістю для зерна 36,5 тис. тон. Комбінат виконує весь комплекс операцій з зерном : його приймання від виробника, очищення від домішок з доведенням до відповідних кондицій, сушіння, зберігання та відвантаження споживачеві. Загальна потужність зерносушарок - 226 планових тон на годину.

Про це інформує прес-служба Державного агентства резерву України

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама