реклама

реклама

Зустріч з адмінкорпусом в Черкаській ОДА триває. Петро Порошенко на початку заспівав з усіма гімн, похвалив Софронія, похвалив децентралізацію та згадав про Смілу.

Звісно, згадав про те, що народ підтримує єдину помісну православну церкву, про армію і мову.

Опісля Президент України похвалив керівництво ОДА за ремонти доріг та злітної смуги аеропорту.

«Особливим пріоритетом є питання дорожньої транспортної інфраструктури. Приємно, що були зроблені багато кілометрів доріг, відремонтована дамба, робиться злітна смуга аеропорту… І це під час війни! Раніше цього не робилося роками. Гроші виведені з тіні і спрямовані на громаду», - сказав Президент.

Згодом натякнув на вибори.

Закликав не підтримувати популістів.

«Вибори всі мають пройти вільно і чесно!» - запевнив Порошенко.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 К2 21.11.2018 12:00
Цитую Роман:
Цитую К2:
Відкрийте Конституцію України і почитайте Розділ V ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ.
Ото ж бо й воно, відкрийте та й прочитайте. Як САМ ГАРАНТ Конституції чхати хтів на ту Конституцію, виконання якої він повинен гарантувати, а не стрічечки перерізати (мабуть і спить з ножицями, а раптом яка стрічечка ціла лишиться...), то про депутатів (і народних, і не дуже) з кабміном вже можна й не говорити...


Ну підкажіть яку саме статтю почитати? І конкретно приклади де він "чхає" на Конституцію?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Роман 21.11.2018 00:33
Цитую К2:
Відкрийте Конституцію України і почитайте Розділ V ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ.
Ото ж бо й воно, відкрийте та й прочитайте. Як САМ ГАРАНТ Конституції чхати хтів на ту Конституцію, виконання якої він повинен гарантувати, а не стрічечки перерізати (мабуть і спить з ножицями, а раптом яка стрічечка ціла лишиться...), то про депутатів (і народних, і не дуже) з кабміном вже можна й не говорити...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 майданныйчервь злочиния 20.11.2018 17:15
Сама против себя "тыща в день" закликала. Такие глупости - это уже агония.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Ця 20.11.2018 16:36
бездарність і барига прийшла до влади якраз шляхом популістських заяв і дій.До нього Україна була спокійною країною,з тими чи іншими проблемами,але тихенько рухалась до підняття добробуту громадян.Що ми маємо на сьогоднішній день,втрата територій,іде війна (на яку до речі ми платимо податки з зарплати,нонсен с) ,економіка,крім рошен не працює,люди массово виїжають на работу за кордон,гроші виведено з тіні і заведені в ошфори.Ну а по закінченні представницьких повноважень ,або на історичну батьківщину,аба в Європу.Алілуйя!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 бывший 20.11.2018 15:41
Хай Він краще розкаже на скільки особисто разом із своїм кланом збагатився під час війни,скільки людей стали жебраками і заробітчани в тій самій Расєє.А щодо економіки і обьєктів інфраструктури президент взагалі немає ніякого відношення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 СОЛДАТ 20.11.2018 15:22
Цитую ченчик:
А коли вже про економіку і інвестиціїї???

Про економіку і інвестиціі тобі Йуля кожного дня з бігбордів розказує.Читай уважніше.Петя тоже розказує багато чого.Добре що хоть портрети своі не світить як Йуля. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 К2 20.11.2018 15:07
Цитую ченчик:
А коли вже про економіку і інвестиціїї???

Відкрийте Конституцію України і почитайте Розділ V ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ. Ви будете мабуть здивовані, але до функцій і повноважень Президента України не входить розвиток економіки і приплив інвестицій, для цього у нас є Кабінет Міністрів України. Вся проблема полягає в тому, що люди здебільшого не читали ні Конституцію, ні Законів, а думають, що в нас Президент, як цар все може зробити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 ченчик 20.11.2018 14:42
А коли вже про економіку і інвестиціїї???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Сармат 20.11.2018 14:39
ага, вільно і чесно))) тому вельбівця і призначив))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Да уж! 20.11.2018 14:12
Визит перестал быть томным. Стопудов, а может даже и все пяццот, изречения высокого будут разобраны на мэмы та жабы и незабудто будет включен вентилятор!