реклама

реклама

Один з головних в’їздів до Сміли, який веде з боку східних регіонів, від учора теж заблоковано місцевими активістами на вимогу неприпустимості збільшення ціни на тепло шляхом навішування на міський бюджет шаленого боргу «Енергоінвесту». Наразі тут чергують і забезпечують контроль перетину близько 50 учасників безстрокової акції. Просто неба не лише чоловіки, а й жінки, відомі громадські діячі. Натомість серед них можна бачити не лише смілян: підтримати їх вимоги й боротьбу приїхали найближчі сусіди з Кам’янки.

46463341_2145719229013902_7396350183870562304_n

– Інакше не може бути, – каже тамтешній активіст «Правого сектору» Олександр Омельченко. – Влада повинна відчути єдність народу, його рішучість захистити себе від свавілля, яке стосується не лише цін на газ і тепло. Якщо влада почала забувати, що саме вона повинна служити народові, а не навпаки, то ми їй нагадаємо про це. Тим більш, ми сусіди: завтра ця біда може прийти до нас, тому ніхто не має права залишатися байдужим.

Поруч з Олександром чергує іще один кам’янчанин з виразними козацькими вусами: Анатолій Козоріз є учасником АТО з батальйону «Донбас»,.

46514631_1661230070643255_1963825950160322560_n

На цьому блокпосту теж розгорнуто пункт обігріву, учасники забезпечені їжею і гарячим чаєм. Свіжі продукти харчування учасникам акції протесту сьогодні привезли священики Покровської парафії.

Олександр Слєпцовський

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 справедливий 21.11.2018 10:38
Ще одні .... зібралися. Замість їжі їм смоли розпеченої.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Парадокс 20.11.2018 22:41
Перекриття доріг - не найкращий і не ефективний спосіб протесту . А головне - безадресний. Внаслідок цього страждають абсолютно не винні люди. Парадокс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 ченчик 20.11.2018 18:32
Цитую Антон:
Так звані активісти - кремлівські агенти. ЇХ мета - параліч влади в Україні. Скоро окрім економічних диверсій почнуться політичне теракти. Де дармоїди Служби безпеки України? Що ви робите для упередження економічних колапсів? Чи ви їх організовуєте?? :D

а не треба нічого винаходити- спочатку сильна економіка, а далі армія, мова, віра
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Тіран 20.11.2018 18:21
Саха-кам'янський активіст. Це приклад для людей, як не потрібно робити, закодований ****, який нічого не довів до кінця та й подався у "революцію". І ветеран АТО Міхалич туди ж подався, той хоч не закодований.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 СОЛДАТ 20.11.2018 17:43
Цитую Перехожий:
"Мы не сделали скандала нам вождя не доставало,
настоящих буйных мало -вот и нету вожаков"
Або "Нате і мій глек на капусту, щоб і я Химка була"

"Вождь" не може щодня приізжати в Смілу. Вона стомилася. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Перехожий 20.11.2018 17:23
"Мы не сделали скандала нам вождя не доставало,
настоящих буйных мало -вот и нету вожаков"
Або "Нате і мій глек на капусту, щоб і я Химка була"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 костя 20.11.2018 17:02
Три дні максимум. А там приїде вельбівець, щось наобіцяє та і все по тому. Що це за держава де по любому випадку перекривають дорогу? Навіщо така орава суддів та правозахисників , якщо закон не діє? Треба вже якусь охорону доріг задіювати від таких дій, оскільки страждають не керманичі, а такі ж прості люди. Чому мітингарі мають право порушувати права інших людей, які змушені мерзнути в авто і запізнюватись додому, платити штрафи за несвоєчасну доставку вантажу і т.д. :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Він керує 20.11.2018 15:40
Він керує всією областю, а місто Черкаси -це грошова кишення , для її задумів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Вона працює 20.11.2018 15:35
Цитую Антон:
Так звані активісти - кремлівські агенти. ЇХ мета - параліч влади в Україні. Скоро окрім економічних диверсій почнуться політичне теракти. Де дармоїди Служби безпеки України? Що ви робите для упередження економічних колапсів? Чи ви їх організовуєте?? :D

Вона працює-їй платятть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Находящийся в вояже 20.11.2018 15:22
по Черкассам, главный слуга народа со своей многочисленной свитой, не обещал загляуть на огонёк? Ну, шоб хотя бы снова шонибудь пообещать, по доброму, в рамках давносложившейс я и ставшей уже тоже - доброй традиции.