реклама
Привітання від міського голови
реклама

Забезпечити окремі райони міста Черкаси пасажирськими перевезеннями, що здійснюватимуться тролейбусами з автономним ходом, з такою пропозицією звертається керівник КП «Черкасиелектротранс» Петро Кучер до депутатів місцевої ради.

avtonomnyj-trolejbus-710x434

Останні події в місті, коли перевізники без попередження оголосили страйк, і тролейбуси здійснювали всі пасажирські перевезення в місті Черкаси, довели, що цей крок вкрай необхідний обласному центру, пише «ВиЧЕрпно».

На жаль, не у всі райони Черкас прокладена контактна мережа, тому в подібних ситуаціях вони залишалися просто ізольованими. Вихід – використання тролейбусів з автономним ходом.

– Для можливості покращення екологічної ситуації та зменшення навантаження на транспортну мережу міста, пропоную задіяти тролейбуси, що вміщатимуть до 105 чоловік, в новозбудованих мікрорайонах міста, — говорить Петро Семенович.

Як пробний проект керівник комунального підприємства пропонує відкрити тролейбусний маршрут від Річкового вокзалу по вул. Козацькій — Героїв Дніпра — вул. Сержанта Смірнова — вул. Гагаріна — вул. Припортова — бульв. Шевченка — далі по варіантам:1) до площі Слави; 2) до Залізничного вокзалу; 3) до вул. Можайського. На  ділянках вищевказаних маршрутів  довжиною 2,3 км без прокладеної контактної мережі тролейбуси рухатимуться автономним ходом з послідуючою зарядкою акумуляторів на ділянках маршрутів з існуючою контактною мережею тролейбусів.

– Як варіант, можливо використати тролейбуси, які вже серійно виготовляються та мають автономний хід не менше 20 км з пасажирами. Орієнтовна вартість закупівлі одного тролейбуса станом на 20 листопада цього року становить 300 тисяч доларів (8,4 млн грн). Можливе зниження ціни закупки при використанні тендерних процедур та збільшення кількості одиниць закупівлі тролейбусів, — відзначив Петро Кучер.

46663202_335501517266461_6598205489153048576_n

Мінімально доцільна  кількість тролейбусів на маршруті (відповідатиме нормативним документам по інтервалу руху для регулярних тролейбусних маршрутів) — 3 одиниці.

Розрахунок техніко-експлуатаційних показників перспективних маршрутів та схеми маршрутів додається нижче.

Screenshot_2018-11-20-18-51-52

Річковий вокзал — залізничний вокзал

Richkovij-vokzal-Zaliznichnij-vokzal

Річковий вокзал — вул. Можайського

Richkovij-vokzal-vul.-Mozhajskogo

Річковий вокзал — площа Слави

Richkovij-vokzal-ploshha-Slavi

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #5 Дональд Трамп 21.11.2018 18:58
Вы же прелагали черкащанам пешочком по свежему воздуху или наконец дошло что без маршруток не обойтись ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 СОЛДАТ 21.11.2018 16:33
Цитую 1951:
І на марсі будуть яблуні цвісти!!!
Питання тільки, коли?

На Марсі яблуні цвісти не будуть.Там рогозін вже берези пообіцяв посадити.... :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 1951 21.11.2018 16:20
І на марсі будуть яблуні цвісти!!!
Питання тільки, коли?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 ЮЗР 21.11.2018 15:25
Нафиг эти понты? 8) А не дешевле будет проложить тролейбусную линию вдоль ВСЕЙ Мытницы!!! Гагарина-Героев Днипра и до Реч.порта!!! Что б в городе весь транспорт одинаковый был.. Или ты Кучер рушил зделать троле-маршрутку ;-) что б потом сказать 5грн мало за проезд..расход акамулятора нехватает) В г.Ровно глянь лучше на Электротранс!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 костя 21.11.2018 12:41
І що вирішує такий маршрут? Треба замкнути кільце: річ. Вокзал-Козацька по Г.Дніпра до Б. Хмельницького , а там вже вирішувати або з'єднати Г.Дніпра в районі Жужоми з вул. Гагаріна і пустити цим шляхом, або по Б.Хмельницького до Гагаріна-далі долина Троянд, і наверх до Шевченка. В ідеалі його можна закільцювати через Юго-Западний р-н, далі по Смілянській в річпорт, або по Чорновола в річпорт і в зворотньому напрямку. Такий маршрут вирішив-би проблему. А такі тролейбуси згодяться людей з Дахнівки на гору возить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама