реклама
Центр занятості
реклама

Почесну нагороду «Холодний Яр» отримав учасник бойових дій зі Шполянщини Валентин Олійник. Її з нагоди Дня Гідності та Свободи бійцю вручив заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань.

DSC0442

Валентин Олійник прибув в АТО 28 серпня 2014 року. Служив у складі 14-го окремого мотопіхотного батальйону «Черкаси». Брав участь у боях під Волновахою, у Новотроїцькому, Миколаївці, Старогнатівці. Повернувся з передової за рік – 13 вересня 2015 року.

DSC0445

– Щораз, нагороджуючи наших земляків, відчуваю безмежну вдячність за їхній вибір зі зброєю в руках стати на захист України, – каже Ярослав Березань. – Державні свята – не привід згадувати про наших бійців. Про них треба пам’ятати повсякчас. Адже й зараз вони стоять на передовій, відстоюючи нашу з вами свободу. Нам же тут, в тилу, треба бути гідними цього своїми справами. Велике починається з маленьких корків людей, яких гуртує спільна мета. Саме так починалася Помаранчева революція, коли ми відстоювали своє право чесного вибору. З прагнення захистити свій шлях до розвитку почалася Революція Гідності. Ця боротьба, на жаль, триває й досі. Вже за право жити на своїй землі. Вона єднає нас. І в цьому наша сила!

Нагадаємо, згідно з Указом Президента України 21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи. Свято встановлене на честь початку у цей період двох революцій: Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

реклама

Коментарі  

 
+6 #1 Алекс 21.11.2018 19:18
Березань, що залишається на посаді? Як посадовець повний ... :-x , гнати в шию потрібно, нехай іде в Смілу і розказує людям, чому ті сиділи без тепла та як провернув афери з грошима, що люди сплачували за газ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама