реклама

реклама

Каштани в Черкасах на бульварі Шевченка ніхто не збирається рубати… До тих пір, поки не буде громадою прийняте рішення, як саме реконструювати бульвар. Про це повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич, реагуючи на громадську акцію «Вбережемо каштанову алею від сокири», яка відбулася 11 березня в обласному центрі.

– Всі говорять, що треба зробити комфортні умови для пішоходів і велосипедистів, але ніхто не скаже, як. Можна скільки завгодно казати, що пішоходам треба дати можливість прогулюватись по центральній алеї, але як їм переходити перехрестя і куди дітися від вихлопного газу і шуму автомобілів? Поки що гасел багато, але пропозицій жодної немає! Як же центральній алеї Черкас надати прогулянкової функції? – запитує Сергій Одарич. – Тож цього року непотрібно танцювати довкола каштанів, ніхто їх не чіпатиме.

Міський голова зауважив, що сьогодні за його дорученням працює група архітекторів.

– Буде зроблений ескізний проект з переходами, велосипедними доріжками, комунікаціями, освітленням тощо. І він буде презентований громадськості для обговорення. Будуть макети на вулицях виставлені. Буде представлено кілька бачень. Можливо навіть десь створимо ділянку, щоб на прикладі показати, як це має бути, – пояснив мер. – Тому що бульвар Шевченка має стати візитною карткою міста.

Сергій Одарич вже висловив деякі пропозиції щодо покращення пропускної здатності бульвару та покращення його стану: заборонити у 10-15 кварталах паркування, бо пропускну здатність насамперед обмежують автомобілі, що стоять біля узбіччя; також слід зменшити кількість маршруток.

реклама

Коментарі  

 
0 #20 Наталья 15.03.2012 18:00
Цитую Детектор:
Цитую Жужа:
Більшого негідника Черкаси не бачили і не побачать .

Не перегинайте! Олійник був таки раз в двадцять гіршим міським головою!


Можливо, але не вірубував дерева у місті, перетворюючи його на пустелю. Одарич на сажав ті дерева, не ростив Їх - а як назвати людину, котра бере чуже, і кладе до своєї кишені?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Молодь 13.03.2012 17:44
Цитую Ужасть:
уверен, что молодежь и люди города с позитивынм настроем на будующее снова проголосуют как голосовали до этого за мэра.

Да НИКОГДА !!!!!!!!!!!!!!! И одарича и его шестёрок -- вон из города !!!1111
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #18 Ужасть 13.03.2012 14:49
Цитую Рефері:
[quote name="Ужасть"]
Не вистачало ще опонентам "мерії" перед якоюсь "Ужастю" звітуватись,яка нахабно хамить, хоча впору про свої власні "двє диркі" думати, а не вихляти ними перед начальством! Тобі краще було б не згадувать про тих, хто церкви валяв, бо твій "мер" досі не може перейменувати вулиці, на честь них названі. А про вирубування дерев - подивись хоча б на "Європейську" площу, яку після реконстукції черкащани прозвали "МІРЗОпакосною"!

По всей видимости, у вас нет автомобиля? Посмотрите, БЕЗ озлобленности, сколько автомобилей стоят, не как раньше на газонах, а на стоянке. Не всю жизнь же черкащанам в Дом торговли с кравчучками за покупками ходить. А что касается улиц...то не мой, а наш мэр начал перименовывать улицы и при его позиции произошло с памятником Ленина то, что произошло. И уверен, что молодежь и люди города с позитивынм настроем на будующее снова проголосуют как голосовали до этого за мэра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 О.ЧУПРИНА 13.03.2012 14:44
Вважаю,що докорінно нічого змінювати не потрібно,не такі ми багаті.В Черкасах є вулиці де можна організовувати протитанкову оборону,ними треба займатись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Детектор 13.03.2012 14:33
До речі, таваріщ "Ужасть", твої пости каліченою мовою у стилі Азарова вже просто дістали! Клепки не вистачає зрозуміти, що якби не ведмежі послуги подібних тобі лизоблюдів і не нахабно-виклична поведінка Одарича, він просто менше "обтікав би" перед містом, а від завтрашнього дня - і перед країною?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Детектор 13.03.2012 14:29
Цитую Жужа:
Більшого негідника Черкаси не бачили і не побачать .

Не перегинайте! Олійник був таки раз в двадцять гіршим міським головою!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Хамишь? 13.03.2012 14:27
"Не танцевать"?! Слишком борзо сказанул, "мЭр"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Черкассы 13.03.2012 11:19
Мои каштаны-хочу-танцую,хочу-песни под ними пою.А кому не нравиться-пусть дует в свой Нежин и танцует в огурцах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Рефері 13.03.2012 11:08
Цитую Ужасть:
Будьте немного попроще... У нас некоторые "залетные" разрушили храмы, церкви, исторические постройки и вместо них установили памятник Ленину, назвали улицы города именами людей не имеющих никакого отношения к краю и вы спокойно сопите в свои две дырки.
И откуда только слова такие берутся...ТОТАЛЬНЕ вирубування???? Де це сталося? Повідомте, будь ласка!

Не вистачало ще опонентам "мерії" перед якоюсь "Ужастю" звітуватись,яка нахабно хамить, хоча впору про свої власні "двє диркі" думати, а не вихляти ними перед начальством! Тобі краще було б не згадувать про тих, хто церкви валяв, бо твій "мер" досі не може перейменувати вулиці, на честь них названі. А про вирубування дерев - подивись хоча б на "Європейську" площу, яку після реконстукції черкащани прозвали "МІРЗОпакосною"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Оксана Колісник 13.03.2012 07:59
А що там за Генпланом? Що там з приводу бульвару? До речі, судячи зі старих знімків, саме бульвар був композиційною основою плану. Його роками саме так і розбудовували. Він мав бути універсальним комунікаційним елементом, де знаходилося б місце пішоходам і транспорту, діловому пересуванню, прогулянкам і просто відпочинку. Дуже хотілося б почути думку архітекторів ("вєлікіх зодчіх" ми вже начиталися і наслухалися) з цього приводу.