реклама

реклама

Сьогодні в Черкасах на Соборній площі чорнобильці з усієї області приїхали на віче. Із Києва підтримати мітингувальників приїхали депутат Верховної Ради, голова Європейської партії Микола Катеринчук та координатор громадського об’єднання «Громадянський опір» Олександра Кужель.


Микола Володимирович познайомився із черкаським чорнобильцем, святим отцем Борисом Бродовським під Кабінетом Міністрів, коли вони голодували.

 

– Тоді усі вони були з пов’язками на лобі з написом «Голодуємо!». Але до цих людей ніхто не вийшов, – згадував депутат і, показуючи на будівлю Черкаської облдержадміністрації, додав. – У цьому будинку вас не чують. І їм немає чим вас слухати, тому що всі рішення приймаються на вулиці Грушевського в Кабінеті Міністрів. Ви маєте запам’ятати два прізвища: Азаров і Тігіпко. Це злочинці, крадії. Це люди, які залізли до вас у кишені. Тому з ними треба говорити дуже серйозно й категорично.


Далі пан Катеринчук розповів чорнобильцям, що в кожному місті люди говорять йому, що йтимуть з вилами до Києва.

– Я їм кажу: «Покажіть мені вила і я піду з вами в першій колоні!». Хлопці, покажіть цій державі вила, скільки можна терпіти, – закликав черкащан депутат. – Треба йти на Київ із тим, що ви називаєте вилами. Вони (влада – ред.) поважають тільки силу і цю силу ми маємо з вами продемонструвати.


Олександра Володимирівна попросила черкащан берегти здоров’я, не голодувати та не мерзнути:

– Не робіть цього, бо їм все одно, скільки нас помре. Менше залишиться, менше проблем, – закликала пані Кужель. – Об’єднуйтесь. Будете поодинці – роздавлять, половину куплять. Взяли від них тисячу гривень, готуйтеся віддати десять. Вони ніколи нічого не віддають. Знайте: зранку до ночі ми завжди на зв’язку. Ми поряд із вами, але без вас ми нічого зробити не можемо.

– Шурочко, молодець! – викрикнув із натовпу дідусь.


– Мені подобається ваша думка! – сказала, сміючись, Кужель.


Депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода пообіцяла мітингувльникам створити на обласній сесії комісію, де поставлять питання про перевірку чорнобильської громадської організації, фінансування «Союзу Чорнобиля» і про звернення до Верховної Ради.


– Ми всі з вами майже одного віку: у мене у 1986 році народилася донька. Я переконана, що не може бути простих шляхів. Тому я бажаю вам натхнення і не слухати ніяких образ, що ви купка чи псевдочорнобильці. Ці люди негідні вас, – зазначила Любов Володимирівна.

Наприкінці мітингу чорнобильці ухвалили резолюцію, яку представили до розгляду обласної влади.

 


реклама

Коментарі  

 
0 #16 Оксана Колісник 14.03.2012 20:59
Цитую Ужасть:
Цитую Фелікс:
Для "ужасть"!
Отець Борис виконував бойове, смертельне завдання, рятуючих різних всяких "ужасть" та їже з ними віж жаху радіаційного зищення, рядовим бійцем, в перших рядах бійців, що вручну лопатами скидали радіоактивний графіт з криші та труби АЕС. Так що дякуй йому, шануй його і тисячі інших чернобільців, що ціною власного життя і здоров"я врятувати тебе, недоумку, від смерті...

К вашему сведению я тоже чернобылец и опять же кстати награжден орденом и награжден в 1986-м. И знаю кто сбрасывал графит в крыши реактора. И знаю почему отэць Б. развил такую кипучую деятельность...
Співчуваю! І тільки незрозуміло, чому Ви, людина з такими досвідом, який мав би просвітляти душу, така зла? Чи не за того себе видаєте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Ужасть 14.03.2012 18:15
Цитую Фелікс:
Для "ужасть"!
Отець Борис виконував бойове, смертельне завдання, рятуючих різних всяких "ужасть" та їже з ними віж жаху радіаційного зищення, рядовим бійцем, в перших рядах бійців, що вручну лопатами скидали радіоактивний графіт з криші та труби АЕС. Так що дякуй йому, шануй його і тисячі інших чернобільців, що ціною власного життя і здоров"я врятувати тебе, недоумку, від смерті...

К вашему сведению я тоже чернобылец и опять же кстати награжден орденом и награжден в 1986-м. И знаю кто сбрасывал графит в крыши реактора. И знаю почему отэць Б. развил такую кипучую деятельность...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 Фелікс 14.03.2012 16:14
Для "ужасть"!
Отець Борис виконував бойове, смертельне завдання, рятуючих різних всяких "ужасть" та їже з ними віж жаху радіаційного зищення, рядовим бійцем, в перших рядах бійців, що вручну лопатами скидали радіоактивний графіт з криші та труби АЕС. Так що дякуй йому, шануй його і тисячі інших чернобільців, що ціною власного життя і здоров"я врятувати тебе, недоумку, від смерті...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Ужасть 14.03.2012 13:16
Цитую Маша:
Цитую SerGa:
Ужас! :eek: П:-x

Кому яке діло як хто одітий, невже Кужель,чи Катеринчук, обіймаючи посади не здатні собі купити на зиму ту річ, яку вони важають за потрібну? Ніхто не має права їм вказувати це,а говорять вони правду, потрібно всим обєднуватися, тільки тоді можна навести порядок у нашій країні.

потрібно всим обєднуватися,
Подскажите..с кем объеднуватися? С этими мажорами от власти? А посади яки воны обиймають, воны обиймають благодаря нам, простым сирым поверившим им единожды и голосовавшим за них. А сейчас они вновь хотят к кормушке и опять по головам народа в фуфайках. Вот взял бы пан Катеринчук вила в руки (как призывает нас с с вами) и в своем пальтишке, не на автомобиле, а пешочком прогулялся на Киев. А так это гапоновская провокация
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Маша 13.03.2012 19:00
Цитую SerGa:
Ужас! :eek: Парад профанации. Гляньте как одеты Кужель и Катеринчук? Думаете они действительно думают о простых украинцах?Думали б - оделись бы проще. А так на одной лишь Кужель пальтишко за несколько тысяч гривен. Да и комунисты вместе с правыми в одной акции!!! Позор!!! Ленин в мавзолее переворачиваетс я! :-x

Кому яке діло як хто одітий, невже Кужель,чи Катеринчук, обіймаючи посади не здатні собі купити на зиму ту річ, яку вони важають за потрібну? Ніхто не має права їм вказувати це,а говорять вони правду, потрібно всим обєднуватися, тільки тоді можна навести порядок у нашій країні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Забембаний 13.03.2012 14:55
Цитую Допитливий:
Цитую Оксана Колісник:
[quote name="qwek"]Хоча Майбороду в місті мало хто любить,але вона ЄДИНА в Черкасах підіймає всяку каламуть на гора.
Вона ж не 100-доларова купюра, аби її всі любили:) Свою справу вона робить.



Цікаво, яку ж таку справу вона робить? :lol:[/quote
ПРИВОДИТЬ ТАКИХ ХАПУГ ЯК ТИ ДО ТЯМИ!! :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Допитливий 13.03.2012 12:30
Цитую Оксана Колісник:
Цитую qwek:
Хоча Майбороду в місті мало хто любить,але вона ЄДИНА в Черкасах підіймає всяку каламуть на гора.
Вона ж не 100-доларова купюра, аби її всі любили:) Свою справу вона робить.



Цікаво, яку ж таку справу вона робить? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Ужасть 13.03.2012 11:39
Цитую То де ж?:
Цитую qwek:
Хоча Майбороду в місті мало хто любить,але вона ЄДИНА в Черкасах підіймає всяку каламуть на гора.

Згоден. Ви правильно помітили, піднімає тільки каламуть.Цитую Тутешний:
И Майборода тут как тут, думает наврное "ну к кому же еще приткнуться, откуда еще не выгоняли?" :lol:
Кстати, а кто знает, она где-то работает?

А вона хоч колись працювала? Правильніше запитати хто знає де вона числиться на роботі а не працює

Есть такая профессия - ДИПУТАТ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Трудящийся 13.03.2012 09:28
Цитую Тутешний:
И Майборода тут как тут, думает наврное "ну к кому же еще приткнуться, откуда еще не выгоняли?" :lol:
Кстати, а кто знает, она где-то работает?

А ви називаете протирание штанов в горсовете работой? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 То де ж? 12.03.2012 21:38
Цитую qwek: