реклама
Центр занятості
реклама

Чигиринською районною філією Черкаського ОЦЗ на  замовлення ТОВ «Дрімм Текс», ТОВ  «Богданова Гора», Виробничо-торгівельної фірми "Вікторія", ТОВ «Суботів»,  Філії «Вітове» ТОВ СП «Нібулон», відділу освіти та територіального центру соціального обслуговування населення Чигиринської РДА проведено масштабний захід – «Ярмарок вакансій». Основна мета проведення заходу –  підбір працівників за професіями  «модельєр», «швачка», «складальник верху взуття», «розмітник», «бухгалтер», «офіціант», «водій автотранспортних засобів», «прибиральник службових приміщень», «слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування».

Чигирин

У ході зустрічі, роботодавців із претендентами на працевлаштування, обговорювались питання щодо графіку та режиму роботи, заробітної плати, основних обов’язків та  умов праці на робочому місці. Після детального ознайомлення роботодавців з поданими резюме претендентів на роботу проводилась індивідуальна співбесіда.

За результатами проведеного заходу 10 осіб пройшли співбесіду з роботодавцями, з яких 2 особам видано  направлення на працевлаштування.  Всі інші отримали корисну інформацію, яка допоможе в подальшому при пошуку роботи.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Черкаського ОЦЗ

 

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Шарафутlнов Еркін. 27.11.2018 21:21
два с десяти працевлаштовани х , то є офігенно багато.А інші отримали корисну інфрмацію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама