реклама
Програма навчання депутатів

Викладачі Черкаського художньо-технічного коледжу спеціальності "Архітектура та містобудування" Мосієвський Владислав Йосипович та Панюшкін Владислав Володимирович 22.11.2018 відвідали Х Всеукраїнську наукову конференцію "Сучасна архітектурна освіта. Містобудування: естетика хаосу та порядку", яка проходила в стінах Київського національного університету будівництва та архітектури.

IMG_20181122_104132

Учасники конференції відмічали сучасний стан навчання студентів-архітекторів та вказували способи підвищення кваліфікаційного рівня. Професори Краківської політехніки (Dominika Kusnierz-Krupa, Justyna Kobylarczyk, Krystyna Paprzyca) з республіки Польща – поділились своїм досвідом надання якісної освіти. Ладан Тетяна Миколаївна, кандидат архітектури, доцент КНУБА, в своїй доповіді "Тенденції розвитку містобудівної композиції дніпровських схилів м. Києва біля палацу дітей та юнацтва" використовувала роботу випускниці Черкаського художньо-технічного коледжу Гарячевої Марії.

photo_2018-11-23_07-45-50

Студенти Шевченко Тетяна Олександрівна, Смаглій Анна Анатоліївна разом з викладачами поспілкувались з випускниками Черкаського художньо-технічного коледжу, які продовжують навчання в університеті на різних курсах: Гарячева Марія (ІV курс), Стеценко Віталій (ІІІ курс), Хабло Віталій (ІІ курс). Випускники розповіли майбутнім абітурієнтам про особливості вступних випробувань, навчання та проживання в гуртожитку.

photo_2018-11-23_07-45-53

Викладачі поспілкувалися з деканом архітектурного факультету Кащенком Олександром Володимировичем і домовилися про подальшу співпрацю.

Про це повідомляє прес-служба Черкаського художньо-технічного коледжу.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #2 Гроші 28.11.2018 13:53
Якась дивна "новина". Тепер "Прочерк" буде писати про кожне відрядження кожного викладача кожного технікуму, ПТУ, коледжу, інституту, університету, на кожну конференцію? Мабуть, реальні новини закінчилися ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Анатолий 27.11.2018 22:15
где учились
в чхтк
досвидание...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама