реклама
Привітання від міського голови
реклама

В рамках проведення операції «Акциз-2018» працівниками податкової міліції спільно з працівниками відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями головного управління ДФС у Черкаській області на території області виявлено факт здійснення зберігання та реалізації паливно-мастильних матеріалів на власних автомобільних газозаправних пунктах посадовими особами підприємства, які не мали жодних дозвільних документів на даний вид підприємницької діяльності.

За результатами проведеного огляду із незаконного обігу вилучено більше 8,5 тисяч  літрів паливно-мастильних матеріалів (скрапленого газу) орієнтовною вартістю 137 тисяч гривень.

photo_2018

За порушення порядку провадження господарської діяльності організаторам нелегального АГЗП загрожують адміністративні санкції.

Триває подальша перевірка.

Загалом з початку місяця за результатами проведених податковою міліцією Черкаської області заходів припинено діяльність 5 нелегальних автомобільних газозаправних пунктів, з незаконного обігу вилучено 29 тисяч літрів паливно-мастильних матеріалів орієнтовною вартістю близько 500 тисяч гривень.

реклама

Коментарі  

 
+2 #2 радик 29.11.2018 00:43
нуда заправки они закрывают в районах, а мера заправки незаконные по всему городу,не видите, повылазело? да в лесу охоронной зоне и там заправка, на тротуарах и зеленых зонах не видите , ииуды
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Петрович 28.11.2018 21:41
Напевно особи, які наділені державними функціями створюють такі умови, що ті газозаправні пункти не можливо встановити не порушуючи закони?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама