реклама

реклама

За введення воєнного стану в десяти областях України проголосувало 276 народних депутатів, проти – 30, один утримався. Із сімох народних депутатів від Черкащини за впровадження воєнного стану троє проголосували «за», четверо на засіданні Верховної Ради були відсутні, інформує UA: Черкаси.

kaka-1

Редакція звернулася до нардепів за коментарем.

Геннадій Бобов не телефонні дзвінки не відповідає. Володимир Зубик коментувати телефоном чому не прийшов на позачергову сесію журналістам Суспільного відмовився.

Свою позицію пояснив Валентин Нечипоренко та Антон Яценко.

«Я чесно там відсидів до 20 години. Після того було сказано, що всі роз’їхалися і керівництво держави. З іншого боку все це потихеньку почало перетворюватися у фарс. Тобто, якщо така сильна загроза, що треба вводити військовий стан, то не повинно бути політичних дискусій. Я б утримався. тобто фактично сьогодні немає ніякого логічного підґрунтя, ніяких дій не відбувається», – сказав Яценко.

Нечипоренко повідомив, що був на засіданні, але передумав голосувати...

реклама

Коментарі  

 
-1 #9 СОЛДАТ 29.11.2018 16:59
Цитую Уманский Еврей:
Уважаю за этот поступок!

Цитую Уманский Еврей:
Уважаю за этот поступок!

Моня! Мы не сомневались.Вы же - изделия из одной упаковки.Только ты - уже использованный.А он - еще в "работе" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 Уманский Еврей 29.11.2018 03:32
Уважаю за этот поступок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Петрович 28.11.2018 22:30
Цитую Черкасчанин:
Хорошо,хоть не старообрядец.Как положено,тремя перстами крестится :lol: :lol: :lol:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Черкасчанин:
Хорошо,хоть не старообрядец.Как положено,тремя перстами крестится :lol: :lol: :lol:

Ну, скажем, этот жест имеет как минимум еще одно значение.Думаю что он явно не креститься собирался ;-) ;-)

Або дулю хотів дати, або наголосити, що без грошей не голосує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Петрович 28.11.2018 22:26
Антон-гантон...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 СОЛДАТ 28.11.2018 19:27
Цитую Черкасчанин:
Хорошо,хоть не старообрядец.Как положено,тремя перстами крестится :lol: :lol: :lol:

Ну, скажем, этот жест имеет как минимум еще одно значение.Думаю что он явно не креститься собирался ;-) ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 Черкасчанин 28.11.2018 18:20
Хорошо,хоть не старообрядец.Как положено,тремя перстами крестится :lol: :lol: :lol: