реклама

реклама

5bdd3a070f2e8 Петиція щодо перейменування вулиці Олени Теліги (колишня вулиця Конєва) на честь загиблого воїна Антона Моспана набрала необхідні 250 голосів. Тепер її має розглянути міська рада.

Петицію розміщено на сайті міськради.

Як зазначає автор петиції Наталія Крамар, багато хто з жителів Південно-Західного мікрорайону Черкас знали Антона особисто.

«Він зростав разом з нами, та мав багато друзів. Ми хочемо вшанувати його ім'я! Будь ласка, допоможіть нам у цьому», – написала Наталія Сергіївна.

Черкасець Антон Моспан загинув 15 жовтня 2018 року поблизу села Кримське Луганської області від кульового поранення в голову.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #11 Думка 01.12.2018 13:44
Не потрібно вулиці називати іменами людей, навіть видатних. Героїв потрібно нагороджувати вищими державними нагородами та вшановувати їх пам'ять в інший спосіб (створення музеїв, фільмів,включен ня інформації про них до підручників тощо). Пора відмовитись цих сталінських звичок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 сергей 01.12.2018 12:41
Весь берег Днепра застроен патриотами -вот там и присваивайте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 . 01.12.2018 01:49
Ну і яких ми хочемо позитивних змін, коли у нас самі люди такі дурниці роблять?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Аби ляпнути 01.12.2018 01:47
Цитую Цинік:
Іменами людей вулиці взагалі називати не можна...не треба і не можна...Дуже все швидкоплинне, дуже мінливе...Потрібні або якісь історичні або незалежні назви, як то - Козацька, Вишнева, Сонячна, Мільйонна і т.д., або ж просто надавати вулицям нумерацію - "Бейкерстріт 1,2,3,157" і т.д...Потрібно припинити цю доісторичну, недолугу, ганебну практику...називати вулиці чиїмись іменами...абсурд...

(Для особливо обдарованих)
Бейкер-стріт - це і є назва вулиці. Не потрібно своїм невіглаством людям голови забивати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Скептик 30.11.2018 21:06
Цитую СОЛДАТ:
"Ватним" "добродіям" з ніками Гроші,Цинік і сестра іх Ірина.Йшли б ви н.....й зі своіми порадами і роздумами.Без вас розберемся. :lol:

В Олени Теліги не менше заслуг перед Батьківщиною, чим у нинішніх загиблих Атошников 9а може і більше. Тільки ці підписанти не знають своєї історії. Чому ж той, хто вирішив перейменувати цю вулицю і ті, хто підписував петицію не перейменовують 30-років Перемоги?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Гроші 30.11.2018 19:27
Цитую СОЛДАТ:
"Ватним" "добродіям" з ніками Гроші,Цинік і сестра іх Ірина.Йшли б ви н.....й зі своіми порадами і роздумами.Без вас розберемся. :lol:

Не хаміть нешановний "СОЛДАТ". Місто не ваша власніть, а належить усім, хто в ньому живе. Рішення про перейменування вулиць в демократичній країні мають прийматися спільно. Нам тут друга рашка не потрібна, де керують солдафони і гебня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Петро 30.11.2018 18:40
Олена Теліга - видатна жінка, патріотка України.Я поставив би її в один ряд з Степаном Бандерою. Пошукайте іншу вулицю для Антона.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #4 СОЛДАТ 30.11.2018 14:58
"Ватним" "добродіям" з ніками Гроші,Цинік і сестра іх Ірина.Йшли б ви н.....й зі своіми порадами і роздумами.Без вас розберемся. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Цинік 30.11.2018 14:34
Іменами людей вулиці взагалі називати не можна...не треба і не можна...Дуже все швидкоплинне, дуже мінливе...Потрібні або якісь історичні або незалежні назви, як то - Козацька, Вишнева, Сонячна, Мільйонна і т.д., або ж просто надавати вулицям нумерацію - "Бейкерстріт 1,2,3,157" і т.д...Потрібно припинити цю доісторичну, недолугу, ганебну практику...називати вулиці чиїмись іменами...абсурд...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Гроші 30.11.2018 13:58
Хибний сам підхід до питання. Іменами героїв треба називати нові вулиці, а не по третьому колу перейменовувати ті, що є. За новим генпланом міста поряд передбачена забудова полігону. То чому б не назвати нову вулицю там?