реклама
Привітання від міського голови
реклама
Фахівцями Управління Держпраці у Черкаській області спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Черкаській області на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» протягом жовтня – листопада 2018 року проведено 45 фактичних перевірок, під час яких виявлено трьох найманих працівників без належного оформлення трудових відносин, щодо 10 найманих працівників подано повідомлення про прийняття на роботу.

Внаслідок проведеної спільної роз’яснювальної роботи, у тому числі у ЗМІ, на комісіях по легалізації, по місцю здійснення діяльності суб’єктами господарювання, протягом вересня – листопада до органів ДФС подано 22 тис. 485 повідомлень про прийняття на роботу 38 тис. 533 найманих працівників при показниках минулого року 14 тис. 111 повідомлень про 20 тис. 424 найманих працівників, що у 1,9 рази більше показників за вересень – листопад минулого року.

Роботодавцями Черкащини додатково працевлаштовано понад 18 тис. найманих працівників. Також у вересні – листопаді 2018 року зареєстровано 3,7 тис. фізичних осіб – підприємців, що на 2,5  осіб більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Додаткові надходження єдиного внеску по 20,5 тис. застрахованих осіб складають 16,8 млн грн щомісячно.

Інформаційно-роз’яснювальна та контрольно-наглядова робота в напрямку легалізації зайнятості на Черкащині триває.

Про це інформують в Держслужбі з питань праці

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама