реклама

реклама

Лікувальні заклади первинної ланки Черкащини лише на 72,2% укомплектовані лікарями загальної практики – сімейної медицини.

Найдан

Про це в п’ятницю під час засідання обласної Ради регіонального розвитку повідомив заступник начальника управління охорони здоров’я Олег Найдан.

Він нагадав, що Черкаська медична академія з цього року розпочала набір студентів на лікувальний факультет. Заступник начальника управління закликав місцеві громади долучитися до профорієнтаційної роботи, направляючи своїх представників на навчання, а потім контролюючи їх повернення на роботу в рідний населений пункт.

Олег Володимирович також додав, що в області бракує амбулаторій сімейної медицини. 23 амбулаторії заплановано звести «з нуля», при цьому забезпечивши всім необхідним. Решта потребує суттєвого дооснащення: лише 30% амбулаторій принаймні наполовину забезпечені необхідним обладнанням.

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 Л 04.12.2018 22:55
Не плутайте підготовку медичних сестер у минулому із навчанням лікарів.
Це надто велика різниця !
Середній медичний персонал дійсно непаганий виходив. Скажімо так : хто хотів навчатись, той навчався і з часом став Професіоналом з великої літери.
Хто не хотів навчатись, тому й багаторічна практика не допомогла.
Стосовно деяких ... Виродків у всіх професіях вистачає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Пацієнт. 03.12.2018 18:37
Цитую Skepitik:
Ця "академія"- величезна мильна бульбашка,яка буде випускати ерзац-лікарів! Діти - абітурієнти ! Не тіште себе надією високою якістю підготовки!


Згоден. нема клінічної бази для навчання,кваліф ікованих викладацьких кадрів, кафедр біохімії . гістології, патанатомії, нормальної фізіології, терапії, хірургії, педіатрії . реанімації і ще багато чого для набуття теоретичних і практичних навичок,елемент арно анатомки для навчання адептів.Начитка лекційного матеріалу не робить автоматично адептів лікарями.Почитати можна і в інеті.До чого це призводить відомо усім здравомислячим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Черкащанин 03.12.2018 15:15
Цитую А выпускники какие были!:
Цитую Реаліст:
Не знаю, який там зараз рівень підготовки, але свого часу як медучилище - це був один з найкращих подібних закладів в СРСР!

Цитую Реаліст:
Не знаю, який там зараз рівень підготовки, але свого часу як медучилище - це був один з найкращих подібних закладів в СРСР!

Он одна Валька Стакан, до каких постов в постссср допилась!

Так, і випускники були золоті. Одна ідіотка фон не псує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 До чого це було? 03.12.2018 15:07
Цитую А выпускники какие были!:
Цитую Реаліст:
Не знаю, який там зараз рівень підготовки, але свого часу як медучилище - це був один з найкращих подібних закладів в СРСР!

Цитую Реаліст:
Не знаю, який там зараз рівень підготовки, але свого часу як медучилище - це був один з найкращих подібних закладів в СРСР!

Он одна Валька Стакан, до каких постов в постссср допилась!

А при чому дура-зрадниця, яка полізла у політику - до медицини?! :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 А выпускники какие были! 03.12.2018 14:36
Цитую Реаліст:
Не знаю, який там зараз рівень підготовки, але свого часу як медучилище - це був один з найкращих подібних закладів в СРСР!

Цитую Реаліст:
Не знаю, який там зараз рівень підготовки, але свого часу як медучилище - це був один з найкращих подібних закладів в СРСР!

Он одна Валька Стакан, до каких постов в постссср допилась!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Реаліст 03.12.2018 13:50
Не знаю, який там зараз рівень підготовки, але свого часу як медучилище - це був один з найкращих подібних закладів в СРСР!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Skepitik 03.12.2018 13:16
Ця "академія"- величезна мильна бульбашка,яка буде випускати ерзац-лікарів! Діти - абітурієнти ! Не тіште себе надією високою якістю підготовки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Бармалєй - фельдшер 03.12.2018 13:05
Була фельдшерсько-акушерська школа, потім медичне училище, згодом - коледж. На цьому можна було припинити метаморфози.
Цитую Читач:
у цій так званій медакадемії.

В результаті вийшла акаМЕДія.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Читач 03.12.2018 11:30
"Черкаська медична академія з цього року розпочала набір студентів на лікувальний факультет."
Врятуй Боже від лікарів з такими знаннями, як у цій так званій медакадемії.