реклама

реклама

Колишній міський голова Сергій Одарич не дуже сумує за Черкасами. Працюючи на Буковині над розвитком меблевого виробництва, він буває в Черкасах кілька днів на місяць і не планує в майбутньому брати участь у політичному житті міста.

Одарич

Одарич не має намірів балотуватися ані в міські голови, ані в народні депутати від Черкас, заявив він у відеоінтерв’ю «Вичерпно».

– Втім, у мене є принцип ніколи не казати «ніколи», – додав Сергій Олегович.

На уточнювальне запитання, чи планує він усе-таки повернутися в Черкаси, він відповів, що як раз це він гарантує.

– Це відбудеться наступного року. Я думаю, що ми закінчимо ставити на ноги виробництво на Буковині, і сьогодні дуже серйозні виклики стоять перед нашими виробництвами в Черкасах. Зокрема, ми дуже активно розвиваємо меблевий напрямок, останніми місяцями підписали досить серйозні контракти з європейськими клієнтами. Сьогодні необхідно докорінно змінити всю систему меблевого виробництва, щоб вийти на суттєво, в рази більші обсяги виробництва. Тому я планую десь улітку наступного року повернутися, – сказав Сергій Одарич. – Але не в тих якостях, про які ви питали (тобто, не для заняття політикою, – ред.)

реклама

Коментарі  

 
0 #11 джек 03.12.2018 22:53
Цитую Валентина:
Сергію Олеговичу, Вас в Черкасах не чекають

Сергію Олеговичу, Вас в Черкасах чекають
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Дональд Трамп 03.12.2018 22:18
Не дай бог-Черкассам писец !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Михаил 03.12.2018 14:56
Перед виборами 2006, 2010 рр. обіцяв запустити лінію по виробництву промислового войлоку на "Темпі", купили б/в лінію, просту в експлуатації, але так і не запустили, а обіцяв 200 робочих місць. Так само і наростить виробництво меблів. Той, хто в виробництві "0". Хіба що дерево буде сплавляти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Петрович 03.12.2018 13:19
Цитую Черкащанин:
Коли Одарич говорить про "серйозні плани на меблеве виробництво" - мені стає шкода останні черкаські дерева. :-|

Нині він карпатський кругляк пре за кордон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Отто Кац 03.12.2018 13:07
Не треба. Дерев не лишилося.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Анті ДАБК 03.12.2018 12:10
Мер, который везде толкмачил про открытость власти и который ничего практически, кроме пустословия, не сделал чтоб таким стала мерия при его руководстве!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 ОЛЕГ 03.12.2018 11:56
Місту та містянам промисловці потрібні, розширяйте свій бізнес та й нам робочі місця потрібні.А заздрісників нехай жаба вдавить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 петюня 03.12.2018 11:38
НЕ ТРЕБА!!!! :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 Черкащанин 03.12.2018 10:54
Коли Одарич говорить про "серйозні плани на меблеве виробництво" - мені стає шкода останні черкаські дерева. :-|
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Чтобы снова уйти ..... 03.12.2018 10:47
Возвращаются все, кроме лучших друзей,
Кроме самых любимых и преданных женщин.
Возвращаются все, - кроме тех, кто нужней.
Я не верю судьбе,
я не верю судьбе, а тебе - еще меньше.