реклама

реклама

Заступник міського голови Черкас свободівець Юрій Ботнар прокоментував запровадження в десяти областях України воєнного стану.

Ботнар

За словами Юрія Андрійовича, «Свобода» давно виступала за введення воєнного стану, і його дивує лише те, чому це було зроблено через п’ять років після початку бойових дій.

– На жаль, це дійсно дуже схоже на якісь дивні політтехнології, – припускає Юрій Ботнар в коментарі виданню «Вичерпно».

«Свобода» наполягає, що, крім введення воєнного стану, потрібно закрити кордони з Російською Федерацією, розірвати з нею дипломатичні й торгові стосунки.

– Ми вимагаємо ліквідувати «п’яту колону» в Україні, провести через детектор брехні весь генералітет з метою виявлення агентів Кремля, – додав Юрій Ботнар.

реклама

Коментарі  

 
+6 #11 хх 03.12.2018 11:27
Цитую Денис:
Когда человек получает права, он проходит психиатра. Почему люди , получающие статус депутата, не посещают этого доктора?

Бо не залишиться з кого обирать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Конгенгениально! 02.12.2018 19:45
Без таких как Ботнар, жизнь на черкащине не то шо просто была бы скучна, а куда намного даже больше и чем дальше тем всё веселее и веселее. )))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 Програміст 02.12.2018 17:13
Не зайве й чиновників через детектор провести на предмет корупції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 Денис 02.12.2018 12:22
Когда человек получает права, он проходит психиатра. Почему люди , получающие статус депутата, не посещают этого доктора?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 СУ 02.12.2018 12:10
Детектором брехні провести перевірку в першу чергу всієї "Свободи". А запровадження воєнного стану потрібно було провести у ВО"Свобода".Всі ці політики ораль...ного пустослів.я зобов.язані бути на передовій до повної перемоги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Глядач 02.12.2018 12:07
Дивно спостерігати як черкаськ ЗМІ виховують шарікових. Де професор Преображенський ? Пора припиняти експеримент :sad: :sad: :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 Дональд Трамп 02.12.2018 11:41
"Военный стратег и тактик",с большим опытом ведения военных операций ему быть только на передовой,а не отсиживаться в комнатных тапочках в теплом кабинете,что скажете,черкаща не ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #4 Надія. 02.12.2018 11:39
Ботнар і є п'ятою колоною. Своєю роботою в виконавчій владі, точніше бездіяльністю, він підриває державний устрій і віру мешканців міста в соціальну справедливість.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 ХМ 02.12.2018 11:14
Саме цiкаве цей пристосуванець нiколи воювати не пiде, зрештою як iншi балаболи свободiвцi.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Гроші 02.12.2018 11:05
Краще великий експерт з міжнародних питань розказав, як там рухається транспортна реформа. Чи через три місяці перевізники знову припинять працювати і в місті станеться черговий транспортний колапс? Що вже зараз конкретно зроблено, щоб цього не допустити?