реклама

реклама

Велика кількість депутатів у міській раді заважає владі працювати і знижує рівень відповідальності депутатів, переконаний колишній міський голова Черкас Сергій Одарич.

Одарич

Про це він сказав у відеоінтерв’ю виданню «Вичерпно».

– Протистояння міського голови і багатьох депутатів (яке має місце в Черкасах, – ред.) – не винятково черкаська проблема, – сказав пан Одарич. – Таке протистояння типове для більшості міст України. Після децентралізації, коли ресурси міст зросли в десятки разів, інтерес до міської влади суттєво виріс. Збільшилися апетити, боротьба.

На думку Сергія Олеговича, у формування місцевої влади законодавець заклав низку помилок.

– Ніде в розвинутих країнах ви не знайдете таких рад – по сорок, по двадцять депутатів. Для такого міста як Черкаси шість депутатів було б абсолютно достатньо, – вважає Одарич.

На його думку, кожен із цих шести депутатів міг би представляти окремий мікрорайон, виступаючи для цього мікрорайону в ролі своєрідного «мінімера». Ці люди були б завжди на виду, їхнє голосування в міській раді мало б суттєве значення і обговорювалося б у громаді.

– Зараз депутати можуть проголосувати за якесь гидотне питання, а після цього спокійно ходити між людьми. Все місто знатиме, що ухвалили щось погане, але відповідальність за це не покладатиме на конкретних людей – бо не знає їх у лице, – переконаний екс-мер.

Змінити ситуацію, на його думку, може тільки радикальне зменшення парламентом кількості депутатів у міських радах.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Cедьмой депутат 04.12.2018 17:37
Цитую Volodymyr Rebel:
Та да,тут Одарич правий,достатнь о залишити шістьох депутатів від Свободи,а зайвих малоефективних дармоїдів розігнати у чортовій матері,і буде спокій,порядок, мир та злагода!...

Я угадаю номер Ботнара в этом списке дармоедов по одному номеру его палаты!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Енергетик. 04.12.2018 15:31
Пора б уже Дональду Трампу на українську мову перейти. Критикує але як із-за бугра!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Volodymyr Rebel 04.12.2018 11:29
Та да,тут Одарич правий,достатнь о залишити шістьох депутатів від Свободи,а зайвих малоефективних дармоїдів розігнати у чортовій матері,і буде спокій,порядок, мир та злагода!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Отож 04.12.2018 09:07
А скількиж працівників міськвиконкому повинно бути?

А то як глянеш на їх штатку то сплошні начальники департаментів с замами, начальники управлінь с замами, начальники відділів с замами.

Рядових спеціалістів і не знайдеш, окрім серктарок та водіїв з прибиральницями
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 СОЛДАТ 03.12.2018 22:38
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
Розумно.Годувати 40 чи шістьох економічно вигіднше.і не буде такого розкладення відповідальност і на багатьох як зараз.

А яку суттєву роль у житті міста будуть грати навіть ті шість дармоідів? От на якого беня ці депутати взагалі потрібні?Вони ж не народ (населення міста) представляють, а якісь незрозумілі партіі з незрозумілими цілями.Як доходить до діла то і спитати нема по суті з кого.Як на мене повинен бути обраний народом мер,його заступник (чи заступники),яки х мер призначає і виконавчі і контролюючі служби.Пройшли вибори - і прапор вам в руки.Раз в квартал - звіт перед жителями міста.Раз в рік - перевибори, якщо є потреба. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Дональд Трамп 03.12.2018 22:07
А чего оно оказалось в Черкассах-бабки перед Новым годом снять с "Венетто" ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Мікроскоп 03.12.2018 21:37
Київ ніколи на це не піде.Коли їх ставленики не пройдуть у ВР,то осядуть хоч на місцях!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Шарафутдінов Еркін. 03.12.2018 19:51
Розумно.Годувати 40 чи шістьох економічно вигіднше.і не буде такого розкладення відповідальност і на багатьох як зараз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Гроші 03.12.2018 19:08
От тут з Одаричкм точно можна погодитися. Не прогодувати місту таку ораву ласих до влади. Досить і шести.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Седьмой депутат 03.12.2018 18:51
Кто будет шестёркой?