реклама
Sucurity Police

реклама

Батьки юних спортсменів із гімнастичного залу по вулиці Чорновола 51/1 (колишній кінотеатр «Мир») звернулися до виконкому міської ради Черкас із проханням дозволити дітям тренуватися в цьому залі, незважаючи на те, що зал формально не зданий в експлуатацію.

DSC_0723

Батьки побоюються, що діти можуть втратити спортивну форму, що може призвести до травматизму.

Приміщення не можна здати в експлуатацію, оскільки там недороблено системи вентиляції та дизельний генератор резервного електропостачання.

Як заявив під час сьогоднішнього засідання виконкому міськради директор департаменту освіти і гуманітарної політики Сергій Воронов, наразі практично всі недоліки усунено, залишилося лише прокласти кабель резервного живлення. Натомість, багато інших об’єктів Черкас працюють із подібними недоліками.

Лист підписало кілька десятків батьків юних спортсменів.

Виконком міськради доручив департаменту освіти розв'язати питання відкриття гімнастичного залу.

Виконком

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #9 Кайф 03.12.2018 21:30
станом на сьогодні на цьому об’єкті підрядник вже освоїв 4,46 млн грн.

Любиме слово керівників мерії "освоїв" :-) Фігня, що поля немає, але ж "освоїв" :-*
Але є ще і недопрацювання, наприклад у цьому році не встигли "освоїти" близько 100 мільйонів. Це ж як пашуть, що навіть не встигають "освоювати" :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 сергей 03.12.2018 19:50
Волошин спасает свою шкуру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 При 03.12.2018 18:39
помощи лохокторату ,хатят узаконить недострой.Браво.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Черкасский зоопарк 03.12.2018 18:35
Можем выступить спонсорами имени на организованных соревнованиях "Весёлые стортом".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 колишній 03.12.2018 18:12
Цитую бывший:
Хто хоче працювати - працює,хто не хоче - шукає причину. Я знаю багато видатних спортсменів і тренерів,які тренувалися в свій час в коридорах,підва лах,спортзалах без опалення,гарячо ї або ніякої води,яка вентиляція? Виступали на рівні збірників області,України ,виконували норматив майстрів спорту. Я згідний,що треба мати гарні умови,но повірте,не це, а бажання і мета, саме головне в спорті.

"в свій час" так не крали і не мали при "0" доходів в декларації по 8 машин представницьког о класу :lol: а дитині, яка навчаеться у начальному класі щодня видавали на пиріжки по 100 гривень :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 бывший 03.12.2018 17:59
Хто хоче працювати - працює,хто не хоче - шукає причину. Я знаю багато видатних спортсменів і тренерів,які тренувалися в свій час в коридорах,підва лах,спортзалах без опалення,гарячо ї або ніякої води,яка вентиляція? Виступали на рівні збірників області,України ,виконували норматив майстрів спорту. Я згідний,що треба мати гарні умови,но повірте,не це, а бажання і мета, саме головне в спорті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Батьки футболістів 03.12.2018 17:48
Ми теж вимагаємо запустити дітей на футбольне поле

На місці, де до кінця 2016 року мало бути створено запасне футбольне поле, зараз можна побачити лише недбало посіяну траву, канаву обабіч поля, місце, на якому гіпотетично колись можуть з’явитися трибуни. При цьому, як повідомили нашому виданню в департаменті освіти, станом на сьогодні на цьому об’єкті підрядник вже освоїв 4,46 млн грн.
По роботах: мали бути облаштовані трибуни. На сьогодні їх нема. Сіток – немає. Канави ось якісь… Ями на газоні. Людина стає на футбольне поле і провалюється (наочно демонструє це –ред.). Що це за футбольне поле?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Шарафутдінов Еркін. 03.12.2018 17:23
Батьки гімнастичного залу по вулиці Чорновола 51/1 (колишній кінотеатр «Мир») звернулися...
Мабуть це батьки дітей звернулися щоб дозволили. Мені здається батьки дітей, якщо вони люблять своїх дітей не повинні так робити.Приміщення не дороблене, має ряд недоліків і в процесі експлуатації цього приміщення можуть бути ексцеси з сумним наслідком. Прикладів досить багато. Смертей також.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 1 03.12.2018 16:15
А без вентиляции можно.Дятлы!!