реклама

реклама

Нещодавно лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко просила патріарха «однієї зі східних країн» призупинити надання Україні томосу. Відтак, боротьбою за владу намагаються перекреслити перспективи цілої нації.

Про це політолог з Канева Володимир Цибулько заявив в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV, пише zik

cybulko_786

Він підкреслив: коли політики перешкоджають будувати Єдину Українську автокефальну помісну церкву, влада на це не реагує, ставлячись до цього «не критично».

«Боротьба за особисту владу, часом, призводить до того, що переступають через перспективи держави», – обурювався політолог.

Так, за його словами, нещодавно лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко відвідала «одну із східних країн з древньою Церквою» та звернулась до тамтешнього патріарха з «метою призупинити надання Україні томосу».

«Невже боротьба за особисту владу вартує перспективи цілої нації, цілої України?» – дивувався Цибулько.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #11 СОЛДАТ 05.12.2018 11:13
Цитую Уманский Еврей:
в Украинской поместной церкви не будет патриарха...

Рабинович! Вот только не надо этой кацапской пропаганды.Что будет и как будет посмотрим.Гундяевские страшилки оставьте при себе. :lol: Сходите в синагогу и помолитесь .Подумайте лучше что лично Вы будете делать в случае если Ваш раввин поддержит НАШ Томос. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Валя 05.12.2018 10:58
Цитую Ірина:
Юля Тимошенко - така жіночка, нічому не здивуєся, брехати он як гарно вміє: і ціни на газ зменшить, і корупцію подолає, тільки до влади пустіть

Вона, Тимошенко, вже знижувала доллар у 2008 році
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 ХМ 05.12.2018 09:17
Ця брехлива гнида, яка живе і процвітає за рахунок крадених у народу владою грошей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Цинік 05.12.2018 09:10
Циля вміє просити...заради результату...всі засоби згодяться...)))Тут попросила, там пообіцяла...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Уманский Еврей 05.12.2018 04:29
в Украинской поместной церкви не будет патриарха. украинская автокефальная церковь не сможет открывать собственные приходы на территории других стран. Неформальным главой православной церкви в Украине будет Константинополь ский патриарх. Украинская поместная церковь также будет ограничена в контактах с украинской диаспорой за рубежом. Вся украинская православная диаспора в церковном отношении будет подчиняться Константинополю , и украинские приходы за границей будут управляться из Фанара, а не из Киева.

Полный текст тут: https://fakty.ua/288897-grecheskaya-praktika-v-ukrainskoj-pomestnoj-cerkvi-ne-budet-patriarha

И чего добился Порошенко? И это украинская независимая церковь? Полное зависимость от Константинополя . И это томос? Ужас!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Архип 05.12.2018 02:38
Политолог - треполог. Дармоеды.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 Гроші 04.12.2018 23:06
Що він плете? Якої нації? Більшість українців до церкви не ходить і десяту частину доходів церкві не віддають. А тим, які регулятно ходять, томос не потрібний, бо вони переважно протестанти. Українцям баптистам, евангельським християнам, свідкам Ієгови, лютеранам, католикам тощо, томос не потрібний. Про атеїстів годі й казати. На чому б ще політологи заробляли, якби не розкрутили байку про томос. Хіба на мові.Перспективи для нації відкриває не томос, а високі технології, наука і культура, зростання ВВП і добробуту людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Пришийкобиліхвіст. 04.12.2018 21:22
йуля може. вана така.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Ірина 04.12.2018 21:05
Юля Тимошенко - така жіночка, нічому не здивуєся, брехати он як гарно вміє: і ціни на газ зменшить, і корупцію подолає, тільки до влади пустіть