реклама
Програма навчання депутатів

Насиченим видався кінець минулого тижня для двох дитячих танцювальних колективів ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР. Вихованці закладу взяли активну участь у Першості світу і міжнародному фестивалі із шоу дисциплін, чемпіонаті України національної першості та всеукраїнських відкритих змаганнях зі стріт-дисциплін «LIFE IN DANCE». Близько 8 тисяч учасників із усіх куточків України змагалися за звання кращих на наймасштабнішому танцювальному заході, який приймала столиця упродовж чотирьох днів.

К1

Вихованці Народного художнього колективу сучасної хореографії «Вікторія» та Народного художнього колективу «Театр танцю «ТАІР» продемонстрували свою майстерність у соло, дуетах та командних виступах. Майже 90 хореографічних композицій юні черкасці представили на розгляд компетентного зіркового журі.

К2

69 призових місць вибороли у великій дружній конкуренції та «запеклій» боротьбі талановиті діти позашкільного закладу. А вихованців «Вікторії» нагородили Дипломом та Великим Кубком як самий представницький колектив.

К5

Пишаємося тим, що не зважаючи на величезну кількість учасників танцювального дійства, вихованці Багатопрофільного молодіжного центру привезли до рідного міста заслужену перемогу, повідомляють у Багатопрофільному молодіжному центрі.

К3

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама