реклама
Привітання від міського голови
реклама
«Сучасний ринок праці ставить перед молодою людиною непрості завдання: знайти своє місце в професії, виявляти такі якості, як обізнаність, готовність навчатися, бути готовим до технологічних змін. І я вважаю, що наші випускники саме такі. Тому сподіваюся, що наші спільні дії допоможуть молоді самовизначитися та знайти в подальшому гідну роботу», - звернулася під час профорієнтаційного заходу директор Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Галина Гаврилюк до старшокласників Іваньківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Брейн-ринг 1 (2)

На брейн-ринзі «Знавець професій» за звання кращого знавця професій змагалися дві команди «СМАРТ» та «БЕМС». Гра складалась з трьох турів. У першому, під назвою «Назвіть професію», команди відповідали на запитання «Хто скоріше?», у другому – на запитання по класифікатору професій Е.А.Климова, визначаючи, яка професія належить до того чи іншого типу. Третій етап мав назву «Пантоміма», в якому учні зображували за допомогою жестів та міміки представників професій таких як: суддя, космонавт, художник, електромонтер, будівельник, фармацевт. Також між турами проводилась гра з присутніми в залі вболівальниками.

Цікаві ідеї учасників, швидкість реакції, вміння працювати в команді оцінювали члени журі.

Кожна команда активно проявила неабияку ерудованість та продемонструвала всім, що достойна перемоги. Проте беззаперечним лідером та переможцем стала команда «БЕМС». Галина Гаврилюк нагородила учасників команди почесними грамотами за одержане І місце та активну участь. Всі команди отримали солодкі подарунки.

Маньківська районна філія ОЦЗ

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама