реклама
Привітання від міського голови
реклама

У селі Дашуківка Лисянського району на Черкащині 14-річна школярка за загадкових обставин наклала на себе руки. Повішеною вдома знайшли її батьки. Трагедія сталась минулої неділі, 2 грудня.

873108_w_300 Дівчина ходила до 8 класу. У селі сім'ю характеризують позитивно. Ніхто не знає, що стало причиною суїциду, повідомляє «gazeta.ua».

"Сім'я абсолютно нормальна і благополучна. Батьки постійно працюють. Спиртним не зловживали ніколи. Мати – хороша жінка. Працює з пристарілими пенсіонерами. Насилля в родині ніколи не було, наскільки я знаю. Інакше б у школі це помітили. З дому не тікала. Дівчинка до школи ходила, як і всі діти. Ніколи без поважної причини уроків не пропускала. Завжди добре вчилася. Була старостою класу. Перед вихідними, коли трапилося горе, теж була у школі. Зараз діти дуже розвинені. Вміють користуватися інтернетом. Там всякого можуть надивитися. Якби щось було незвичайне, то всі б усе знали. Село невелике", - розповідає одна з працівниць місцевої сільської ради. Називатися не хоче.

За чутками, перед самогубством дівчинка нібито посварилася з матір'ю. Сільський голова коментувати інцидент відмовився.

У Лисянському райвідділі поліції подробиць справи теж не коментують. Посилаються на таємницю слідства. Відкрите кримінальне провадження за статтею "вбивство".

Після трагедії у більшості шкіл серед дітей провели роз'яснювальні бесіди.

Поховали дівчину у вівторок, 4 грудня. У родині залишився її молодший брат.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама