реклама

реклама

Новопризначений голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець визначився з кандидатурою прес-секретаря, якою призначена Олександра Манжула-Полянська, що мала до цього досвід роботи в журналістиці, а також була прес-секретарем.

47576099_368269067280084_4948854372936187904_n

Нагадаємо, що прес-секретарем у попереднього голови ОДА Юрія Ткаченка була Вікторія Курченко – в минулому редактор на телекомпанії «ВІККА».

Прес-секретарем в губернатора-втікача Сергія Тулуба була також виходець з журналістського середовища Анна Турська.

реклама

Коментарі  

 
-7 #20 Розетка 12.12.2018 18:24
Не святі горшки ліплять !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 То хто ж вона? 11.12.2018 16:19
Кадровики сміються - кажуть, її привели за руку мама і вітчим.
А журналісти чомусь переконані, що це зробили дві вічні форелі черкаської поезії - пенсіонери від політики льоня Дац і Валя Коваленко.
Можете дать її реальну біографію - освіта за фахом, ким,де і скільки працювала. І щоб підтвердила це записами у трудовій. Чи вам байдуже, хто буде "рупором" Вельбівця?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 . 11.12.2018 16:16
Цитую Журналіс:
Я не розумію чим керувався Вельбівець при такому виборі. Дивна якась стратегія :oops:

Елементарно. Тепер в Дзвоні, як мінімум, не будуть л*йно лити на Саню, а як максимум - хвалебні оди виписувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Междупрочим 08.12.2018 19:09
Чувачок справа, уже тоже вызначився и прессует своей левой передней, .......................Прям не отходя от ОДА, а даже на её ступеньках! Ваш ход - новый голова!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #15 Жах 08.12.2018 17:07
Як людина, яка є екологом може бути прес-секретарем!!! Ну на голову не надізають ці кадрові призначення!!!! Люди, де ж правда в житті!!! На цьому маленькому прикладі, вся суть нашого існування
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #14 Журналіс 08.12.2018 14:12
Я не розумію чим керувався Вельбівець при такому виборі. Дивна якась стратегія :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #13 Шапка горить? 08.12.2018 13:46
Цитую правда:
не нудіть та відчепіться

То ти написала б, раз вже назвалася "правдою": мовляв, люди добрі, зізнаЮся - не працювала ніде офіційно жодного дня до цього прес-секретарем - то неправда в інформації написана. І "журналісткою" числилася тільки в маминому "Дзвоні".
Це було б по-чесному, і всі б це "оцінили")
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #12 Шапка горить? 08.12.2018 13:42
Цитую Баба Яга:
Цитую ???:
У тексті "Дзвону", на який посилання - помилок багато. І не тільки пунктуаційних. То це - справді її перший текст?!

Хто з журналістів не робить помилок? Не святі горшки ліпили.

Якби мала клепку - то хоча б зараз виправила помилки у своїй "публікації". Але схоже, що й уявлення не має, де самі ті примітивні помилки допустила)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #11 Баба Яга 07.12.2018 20:59
Цитую ???:
У тексті "Дзвону", на який посилання - помилок багато. І не тільки пунктуаційних. То це - справді її перший текст?!

Хто з журналістів не робить помилок? Не святі горшки ліпили.