реклама
Привітання від міського голови
реклама

Робота працівників залізничних переїздів є не тільки відповідальною, але іноді навіть небезпечною через погрози від водіїв або перехожих, які не розуміють принцип роботи переїзної автоматики.

47445416_290839648236231_7362495971743236096_n

Через неприємні випадки, в які потрапляють залізничники, керівництво регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» прийняло рішення розробити заходи для істотного покращення ситуації із безпекою чергових по залізничних переїздах. Таким чином, у наступному році колійники Одеської магістралі встановлять захисні огородження на 56 залізничних переїздах з черговим працівником. Найбільшу кількість огороджень буде встановлено на переїздах в Одеській (18), Черкаській (17) та у Миколаївській областях (7). У Херсонській та Кіровоградській областях облаштують по шість залізничних переїздів, та ще на двох у Київській області встановлять такі огородження. Тобто триває планомірна робота зі створення безпечних умов праці для чергових по залізничних переїздах по всій території обслуговування філії.

Наразі огородження встановлені на 71 залізничному переїзді. До кінця поточного року роботи з огородження заплановано виконати на двох переїздах по станціях Помічна та Подільськ.

Додамо, що 30 листопада було встановлено огородження на переїзді 26 км перегону Ксенієве – Аккаржа, де 24 листопада на чергову здійснив напад невідомий.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама