реклама
Привітання від міського голови
реклама
З початку 2018 року статус безробітного мали 15 323 особи з числа молоді (34,17% загальної кількості безробітних), допомогу по безробіттю отримували  3 019 молодих осіб.

Молодь 3 Серед безробітних у віці до 35 років, 86,8% до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід. З них 42,3% раніше займали посади службовців; 44,5% - займали робітничі місця. Решта громадян відносилась до осіб без професії або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки.

Усього статус безробітного мали 467 випускників, з них: 411 осіб випускники вищих навчальних закладів та 56 осіб випускники професійно-технічних навчальних закладів. Кількість випускників, які звернулись до  обласної служби зайнятості становила 313 осіб (у т.ч. 278 осіб випускники вищих навчальних закладів та 35 осіб - випускники професійно-технічних навчальних закладів).

Серед випускників ВНЗ третина навчалася у галузі соціальних наук, бізнесу та права, 18 % отримали освіту у галузі охорони здоров’я та освіти, 13% – гуманітарні науки та мистецтво, 14% – мали інженерну спеціальність, 6% - вивчали природничі науки.

Серед випускників ПТНЗ 38,6% становлять робітники з обслуговування устаткування та машин, 26,3% - кваліфіковані робітники з інструментом, 35,1% – спеціалісти та працівники сфери торгівлі та послуг.

За сприянням Черкаської обласної служби зайнятості з початку поточного року знайшли роботу 10 960 молодих громадян, зокрема, кожен другий з них був працевлаштований оперативно до набуття статусу безробітного.

Молодь

Профорієнтаційними послугами було охоплено майже 27,6 тис. безробітних з числа молоді.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців, розширення компетенції та підвищення конкурентоспроможності, державною службою зайнятості здійснено професійне навчання  на замовлення роботодавців 1 836 безробітних у віці до 35 років.

Молодь1

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено  2 119 осіб з числа молоді (21,5% загальної кількості залучених безробітних). Роботи організовувалися по наступних напрямках: допомога сім’ям учасників АТО, супровід інвалідів по зору, роботи на об’єктах соціальної сфери, меліоративні роботи, впорядкування місць поховань, роботи в архівах з документацією.

Станом на 1 листопада 2018 року кількість осіб з числа молоді, які мали статус безробітного становила 4,2 тис. осіб, що на 9,4% менше, ніж на відповідну дату минулого року. Допомогу по безробіттю отримували 3 тис. осіб, що на 8,6 % менше ніж на відповідну дату минулого року.

Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #1 Гроші 07.12.2018 15:53
Молодь 34,17% від загальної кількості безробітних - це просто ганьба! Вже навіть молодь не може влаштуватися на роботу! А що тоді говорити про тих, кому за 40-50 років? Все тому, що роботодавці, включно з державою, не хочуть працівникам платити гідну зарплату, тоді як керівники отримують мільйони.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама