реклама

реклама

Сьогодні заступник керівника Черкаської ОДА - Ярослав Березань склав свої повноваження.

У "Фейсбуці" він повідомляє: "Від сьогодні я вільний. Дякую всім, з ким вдалося попрацювати", - написав Березань

Нагадаємо, раніше він інформував, що після звільнення намагатиметься «допомагати підприємцям».

22

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+8 #14 А таки й так! 09.12.2018 17:12
Цитую Постный камень:
Новость стара. Он уже завязал с этим делом ещё в четверг. Рождественнский пост в среду закончился. Следующий будет только в марте. Пусть "нововерующий" к зубнику теперь сходит и потом начинает жировать на архейских слюдистых сланцах и гнейсах, относительно мягкие песчаники - на десерт. А лучше бы жирный гранит науки грыз. Зубы тоже не укрепляет, но холестерина там абсолютно нет, а на мозги может оказать божественное воздействие. Если они, конечно, как у типичного можновладця, у него есть )

Піст у нього вдався! Бач, знизу плиту всю вщент погриз, а в обеліску, зверху тільки кутки понадкусював. Очевидно корінці плити жирніші за вершки обеліска.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #13 Сміляночка 09.12.2018 13:48
При арешті і реалізації нагробованного цим "діячем" майна- у смілян боргів за газ не буде, ще й рік безкоштовно будуть у Нафтогаза отримувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Постный камень 09.12.2018 10:04
Новость стара. Он уже завязал с этим делом ещё в четверг. Рождественнский пост в среду закончился. Следующий будет только в марте. Пусть "нововерующий" к зубнику теперь сходит и потом начинает жировать на архейских слюдистых сланцах и гнейсах, относительно мягкие песчаники - на десерт. А лучше бы жирный гранит науки грыз. Зубы тоже не укрепляет, но холестерина там абсолютно нет, а на мозги может оказать божественное воздействие. Если они, конечно, как у типичного можновладця, у него есть )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 Що це було?! 08.12.2018 22:53
Якщо....... - то це назавжди. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 Пархудар 08.12.2018 21:06
Цитую Олена:
Ніколи його не вважала нормальним, а після посту з надгробною плитою, можу сказати самозакоханий де..... Як можна було таке ...... брати в заступники? Смілу надовго посадив до боргової ями, таким місце на нарах.

Згоден на всі 100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #9 Олена 08.12.2018 19:16
Ніколи його не вважала нормальним, а після посту з надгробною плитою, можу сказати самозакоханий де..... Як можна було таке ...... брати в заступники? Смілу надовго посадив до боргової ями, таким місце на нарах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 Кадровик 07.12.2018 22:09
Пєрвий пашол... Дайте спробую вгадать, кого наступного звільнять - Вітальку Коваля?
А за Сірьожу Овчаренка папка спробує слово замовить перед Вельбівцем - може й залишиться. Овчаренко-старший казав, що й не таких убалтував, як лисянський парашутіст. ;-)
І тільки у Омаргалієва Вельбівець ще й сам буде запитувать дозволу, перш ніж у кабінет заходить. Тому що Тамерлана боїться)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Пархудар 07.12.2018 21:42
Вангую,посодють ,у ліс не ходи...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Дональд Трамп 07.12.2018 20:35
А Коваль-он тоже клялся,что с Вильбовцем не сработается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #5 Алекс 07.12.2018 20:00
Цього бездаря давно треба було звільнити, недолуге ...... :-x