реклама

реклама

Заступник голови Черкаської облдержадміністрації Сергій Овчаренко звільнився з займаної посади.

13239915_273054989709286_1495016343327993252_n

«Не прощаюся, а кажу: «До побачення»! – написав він у «Фейсбуці». – Не скажу, що робота на посаді заступника голови облдержадміністрації була простою. Вистачало усього. Однак, командою професіоналів, а команда Юрія Ткаченка – саме така, нам вдалося реалізувати багато проектів. Корисних для Черкащини та її жителів. Певен, що й надалі область триматиме курс на розвиток! Дякую команді за таку науку життя. За дружбу і підтримку. Це був прекрасний час зростання, вирішення складних ситуацій та здобуття неоціненного досвіду».

47684750_788074868207293_1776683251432161280_n

реклама

Коментарі  

 
+1 #20 Ебнврт 21.12.2018 22:53
Иди порошочек нюхни
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 екс 12.12.2018 09:41
то не провал,а привал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 Полковий писар 11.12.2018 21:47
Цитую Сотник:
А як же, тепер, драмтеатр без тебе?!...

Як і обіцяв, через тиждень здадуть. Чекають тільки від міської ради гроші, які зібрали на благодійному концерті "Лісапедного батальйону" у 2016 році на ремонт театру :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #17 Черкащанин 11.12.2018 17:30
Цитую Семен:
А тепер, як відповідальний громадянин, - має послужити на сході нашої держави !

не удивлюсь, если он уже давно АТОшник с инвалидностью...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 Черкащанин 11.12.2018 17:28
следующая статья наверное будет про Коваля )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #15 Він конкретно набрид 11.12.2018 17:17
А чому не попрощався, а сказав "до побачення"?
Надіється, коли старим буде, сина в ода в крісло зама привести, як його самого у своє крісло батько привів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #14 Семен 11.12.2018 14:57
А тепер, як відповідальний громадянин, - має послужити на сході нашої держави !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+50 #13 справедливий 11.12.2018 10:38
Таких професіоналів треба гнати. Керівник з нього ніякий. Ніяким був першим заступником прокурора міста, ніяким був і заступником губернатора. Так, хлопчик для вирішення проблем, де б повечеряти, випити пива чи кави тощо. Сергію краще займайся свєю пивнушкою, то твоє!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #12 Ха и хи 11.12.2018 09:31
Судя по тому что он сказал - похвалиться то и нечем. А парниша пробыл при должности года три.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+42 #11 Прощавай 11.12.2018 00:23
яке "До побачення!"? ганьба таким пафосним замам: Овчаренко просто ... якийсь. Він же вмів людей до сліз довести одним словом, недоводив справи до кінця, не полюбляв спілкуватися з простим людом...