реклама

реклама

Днями  депутати Черкаської міської ради зареєстрували лист з вимогою провести засідання сесії 11 грудня.

imgonline-com-ua-Resize-90KsBt3ezzp-710x434

За  словами депутата міськради Олександра Згіблова,  6 грудня вичерпався час, відведений міському голові Черкас Анатолію Бондаренку та секретарю міської ради Ярославу Нищику на скликання сесії на вимогу депутатського корпусу, повідомляє «ВиЧЕрпно».  5 листопада група депутатів із фракцій Партії вільних демократів, Блоку Петра Порошенка, Громадянської позиції, Радикальної партії звернулися до Бондаренка з вимогою скликати сесію з розгляду галузевих і земельних питань.  Усі можливі законні терміни минули, — зазначив обранець.

На розгляд депутатів запропонований один проект — зміни до бюджету. Зокрема, сьогодні мали розглянути питання щодо фінансування «Черкасиелектротрансу», працівники якого сидять без зарплати, — заявив депутат Олександр Радуцький. На його думку, цей зрив сесії міської ради пов’язаний із тим, що мають зайти 5 нових депутатів замість відкликаних.

На сесію, скликаною на ініціативу частини депутатів, не з’явилися фракції від ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», ВО «Черкащанин» та депутати від Самопомочі.

Зрештою, реєстрацію підтвердили 18 депутатів, відсутні — 25. Отже, кворум не зібрався.

Відзначимо, міський голова сесію, яка мала відбутися 6 грудня, переніс на 13 грудня.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #13 Доктор Про 11.12.2018 15:47
[quote name="Шурпетов"]
От набридла ця комуняка.Йди вже геть на смiтник.Шо тобi бюджет коли ціни на електроенергію для населення зростуть на 30% в 2019 році,а пеня буде розраховуватись за одну добу.[/quote
8) 8) 8) 8)
Набридли закрепи? Прийми дуфалак. Вечером дві таблетки, на ранок - результат! Якщо хочеш сильно "как" - уповай на ДУФАЛАК!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Андрій С. 11.12.2018 15:21
Цитую Енергетик.:
І на що тільки сподівається Залізяка? Ну трохи пізніше, але нові депутати все рівно зайдуть!

В чому проблеми? Зайдуть махновці? так у мене в попередньому скликанні їх була стала більшість. І справився. 2/3 махновців - може бути проблемою. А більшість - навіть цікаво!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Карпенко-Карий 11.12.2018 15:16
Радуцького, Зарю і Збиглова беру на головні ролі. Решта - в масовку!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Остап 11.12.2018 15:13
Цитую Любов Майборода:
В Україні повним ходом іде прийняття бюджетів на 2019 рік, в тому числі і бюджетів розвитку. 29 листопада - міський бюджет прийняв Львів, 5 грудня - Дніпро, 10 грудня - Вінниця. Шкода, що такої ефективності немає в Черкасах. :-x Звертаюсь до депутатів Черкаської міської ради - припиніть взаємні звинувачення, зберіться на сесію 13 грудня та прийміть рішення про внесення змін до діючого бюджету. Проект рішення про внесення змін висить на сайті від 24 жовтня.

У них немає пересувного цирку на чолі з Радуцьким.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Теартал 11.12.2018 15:11
Смішно дивитись на водевіль від Радуцького. :-* 18 баранів зібрались бо їм "так хочеться"! Невтерпеж!! Щоб зірвати сесію 13 грудня? Шути горохові :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Шурпетов 11.12.2018 14:56
Цитую Любов Майборода:
В Україні повним ходом іде прийняття бюджетів на 2019 рік, в тому числі і бюджетів розвитку. 29 листопада - міський бюджет прийняв Львів, 5 грудня - Дніпро, 10 грудня - Вінниця. Шкода, що такої ефективності немає в Черкасах. :-x Звертаюсь до депутатів Черкаської міської ради - припиніть взаємні звинувачення, зберіться на сесію 13 грудня та прийміть рішення про внесення змін до діючого бюджету. Проект рішення про внесення змін висить на сайті від 24 жовтня.

От набридла ця комуняка.Йди вже геть на смiтник.Шо тобi бюджет коли ціни на електроенергію для населення зростуть на 30% в 2019 році,а пеня буде розраховуватись за одну добу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 рубачі капусти 11.12.2018 14:48
Займіться вирощуванням капусти (хоча, чи здатні ви хочь на це?...)
Хіба , що рубати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Светлана 11.12.2018 14:04
Цитую Любов Майборода:
В Україні повним ходом іде прийняття бюджетів на 2019 рік, в тому числі і бюджетів розвитку. 29 листопада - міський бюджет прийняв Львів, 5 грудня - Дніпро, 10 грудня - Вінниця. Шкода, що такої ефективності немає в Черкасах. :-x Звертаюсь до депутатів Черкаської міської ради - припиніть взаємні звинувачення, зберіться на сесію 13 грудня та прийміть рішення про внесення змін до діючого бюджету. Проект рішення про внесення змін висить на сайті від 24 жовтня.

А ще краще - напишіть всі заяви на звільнення. Як же ви всі остогидли! Не здатні ви керувати містом в сучасних реаліях, дивитись на перспективу, планувати і втілювати. Ви всі зашорені, значна частина (притягнута бондаренком) не освічена. В 21 ст. перетворити місто з таким шикарним географічним розташуванням на захаращенний колгосп, - це єдине на, що ви спромоглися. Займіться вирощуванням капусти (хоча, чи здатні ви хочь на це?...)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Енергетик. 11.12.2018 13:41
І на що тільки сподівається Залізяка? Ну трохи пізніше, але нові депутати все рівно зайдуть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Любов Майборода 11.12.2018 13:09
В Україні повним ходом іде прийняття бюджетів на 2019 рік, в тому числі і бюджетів розвитку. 29 листопада - міський бюджет прийняв Львів, 5 грудня - Дніпро, 10 грудня - Вінниця. Шкода, що такої ефективності немає в Черкасах. :-x Звертаюсь до депутатів Черкаської міської ради - припиніть взаємні звинувачення, зберіться на сесію 13 грудня та прийміть рішення про внесення змін до діючого бюджету. Проект рішення про внесення змін висить на сайті від 24 жовтня.