реклама
Центр занятості
реклама
У зв’язку з відкриттям насіннєвого заводу на Корсунщині в приміщенні районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій за участю менеджера з персоналу ТОВ «НВФ «Урожай» Нелі Кононенко та завідуючого станції насінництва Сергія Щербакова.

Участь в заході взяли 15 шукачів роботи.

48361751_2391571774190717_7386600573748903936_o

Представники роботодавця повідомили, що ТОВ «НВФ «Урожай» - є лідером сільського господарства України в галузі рослинництва. На цей час проводиться підбір працівників за наступними посадами: начальник зміни, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, водій навантажувача та вантажник. У свою чергу роботодавець пропонує гідний рівень оплати праці, преміювання за результатами роботи, динамічний професійний розвиток, повний соціальний пакет.

«Ярмарок вакансій – чудова нагода для прямого спілкування менеджерів з персоналу та шукачів роботи, що дає змогу дізнатись про кадрові потреби бізнесу, познайомитися з критеріями відбору персоналу, подати своє резюме на актуальні вакансії та виявити потрібні компетенції сучасного спеціаліста. Служба зайнятості активно організовує ярмарки вакансій у своїй практиці. З початку 2018 року в районній філії проведено 14 ярмарок та міні-ярмарок вакансій на замовлення 26 роботодавців. У цих заходах взяли участь 292 особи, значна частина яких знайшли собі роботу. Ми працюємо, щоб працювали Ви!», - відзначає директор Корсунь-Шевченківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Валентина Германова.

Корсунь-Шевченківська районна філія ОЦЗ

реклама

Коментарі  

 
+3 #1 ох 11.12.2018 22:07
Думайте, що пишете, "майстри заголовкiв"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама