реклама
Привітання від міського голови
реклама

Проїзні квитки, які дозволяють дітям із малозабезпечених сімей безкоштовно користуватися послугами маршруток, передав заступник міського голови Юрій Ботнар. Аби отримати їх, ці родини попередньо звернулися в департамент соціальної політики. Діятимуть такі абонементи до 1 березня 2019 року.

1 (1)_13

– Під час обговорення вартості проїзду в громадському транспорті перевізники взяли на себе соціальну складову та зголосилися безкоштовно перевозити дітей із малозабезпечених родин, – прокоментував посадовець. – Цим правом вони зможуть скористатися в будь-який час доби й у будь-який день тижня. Поки – на період дії тимчасових угод.

Разом із проїзним дитина повинна показувати й учнівський квиток (документ, що засвідчує особу школяра).

Для того, щоб отримати такий квиток на безкоштовний проїзд, варто звернутися у громадську приймальню департаменту соціальної політики (за адресою: бульвар Шевченка, 307, 1 поверх). Із собою мати посвідчення особи, яка приходить за проїзним, та учнівський квиток.

– Усю іншу інформацію ми перевіряємо безпосередньо в департаменті, – коментує директор департаменту соціальної політики Олег Гудзенко.

Водночас Юрій Ботнар додає, що для всіх інших учнів загальноосвітніх шкіл проїзні квитки продаватимуть вартістю 120 гривень на місяць. Купувати їх можна в перевізників безпосередньо або ж через батьківські комітети шкіл.

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
+12 #2 Мдаааа 12.12.2018 14:19
Поясніть мені, сусіди, мають 5 дітей, бухають акі чорти, звичайно ж малазабезпечені , так їм ще проїзд безкоштовний, можливо краще кошти на стерилізацію алкашні і наркоманів направляти.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Антон 12.12.2018 13:42
Почему им беспоатно а всем остальным льготников что в троллейбусе ездят нет! Сто за несправедливост ь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама