реклама

реклама

Сьогодні мало відбутися продовження роботи  п’ятдесят дев’ятого  пленарного засідання другої сесії Черкаської міської ради (запланованого на  6 грудня 2018 року). Але чергова сесія в Черкасах зривається.

48370659_1154738578012231_2511840408212865024_n

48083586_2165305406867504_7383893739330076672_n

Присутні лише депутати від БПП, «Громадянська позиція», ПВД, група "Лл-Лола Лукирич" (частина колишніх радикалів). Свободівців, крім секретаря, немає, батьківщинівці теж відсутні.

Лідер фракції ПВД Олександр Згіблов каже, що це неподобство, досі не представлений бюджет.

47686737_1946318822129493_3755136992619266048_n

– Просто мер пороздавав посади і таким чином купив депутатів, – зауважив Згіблов.

Підтвердили реєстрацію 10 депутатів. Кворуму немає.

Зараз підписують звернення до мера, аби  сесію провести 26 грудня.

47689340_526904704457616_1042926034946621440_n

Вчергове на сесію прийшли працівники "Черкасиелектротрансу", аби нагадати про свої вимоги.

48390660_2153975754931918_864809235760807936_n

реклама

Коментарі  

 
+1 #17 Маргадон 14.12.2018 09:39
Власна шкура ближче до тіла. Половина депутатів Бондаренка - вчорашні безробіні, тримаються за посаду і чихати їм на людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 ОТЗ 14.12.2018 09:36
Цитую кук43:
Цитую сергей:
А что там делает Майборода в рабочие время????

*********

Майборода - депутат обласного совета 4-х созывов. Делает то, что и всегда - защищает граждан. А ты "кук-пук" как всегда воняешь 8) 8) 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Шурпетов 13.12.2018 18:50
Цитую Skepitik:
Цитую сергей:
А что там делает Майборода в рабочие время????

Не коректне запитання! Завдяки Любов Володимирівні приймаються бюджети, народжуються і виростають діти та кожен ранок сходить Сонце ! А Ви про якусь роботу...

хай йде до чорта.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Skepitik 13.12.2018 16:17
Цитую сергей:
А что там делает Майборода в рабочие время????

Не коректне запитання! Завдяки Любов Володимирівні приймаються бюджети, народжуються і виростають діти та кожен ранок сходить Сонце ! А Ви про якусь роботу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 кук43 13.12.2018 15:29
Цитую сергей:
А что там делает Майборода в рабочие время????

*********
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Петро 13.12.2018 15:05
Цитую Андрій:
Реально крім перевиборів ради і мера нічого не залишається. Нинішня канденція депутатів себе зганьбила

Утопія. Гроші потрібні СЬОГОДНІ!!!!!! Ніхто цю срань переобирати не буде - бо ми не здатні обрати кращих. :-|
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #11 Лупивухо 13.12.2018 14:06
13.12.2018 | 12:45
міський голова Черкас Анатолій Бондаренко сьогодні був відсутній на сесії Черкаської міської ради через хворобу. Проте хвороба не завадила йому взяти учать у звіті свого колеги-батьківщинівця депутата Юрія Тренкіна. Світлинами на Фейсбуці поділилась піарниця останнього Анжела Котова. Як бачимо, хвороба міського голови не така вже й страшна, а чи може всі “батьківщинівці ” давно теж “хворі”, адже не бояться заразитися від Бондаренка. Чи мер Черкас просто насміхається над містянами, адже залишити напередодні Нового року комунальників та бюджетників без зарплат може хіба що насправді “хвора” людина
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 Гроші 13.12.2018 13:56
Свобода, Батьківщина, Черкащани просто плюють в обличчя громаді міста. Абсолютно безвідповідальн і особи. Таких не можна допускати до влади. Люди, робіть висновки до майбутніх виборів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #9 Ego sum lex 13.12.2018 13:53
Так, депутат не зібрались, так, сесія не відбулась. Всі падлєци і навколо зрада. Лише одне питання цікавить, чому тролейбусники забули, а може і не знали про те, що саме найбільший полумяний борець за їх долю, пан Радуцький, своїм позовом до суду і заблокував ці виплати, як і усі інші рішення по бюджету. Саме він, коли його відтягнули за вуха від корита, вирішив зробити западло своїм опонентам і жителям Черкас. Чому жоден з присутніх не запитав у нього, чому він тепер звинувачує команду мера, коли у цьому колапсі він винуватий сам, особисто.Чому йому не кричать ганьба??????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Шурпетов Черкасский 13.12.2018 13:43
Боже мой,какое паскудное и скандальное стало мiстечко.Напрасно его сделали областным.Понаехавшие копицi превратили прекрасный тихий город в сельские клинки, млинки,толоки,р ыгачки(колхозны е пивные времен СССР).