реклама
Привітання від міського голови
реклама
Позачергове засідання сесії Черкаської міської ради з одного питання – щодо внесення  змін до міського бюджету на поточний рік – заплановано провести у п’ятницю, 14 грудня.

Відповідну пропозицію на вимогу частини депутатів та громадськості, які сьогодні зібрались у сесійній залі, озвучив головуючий на засіданні – секретар міської ради Ярослав Нищик.

48083586_2165305406867504_7383893739330076672_n

Справа в тому, що попередньо анонсоване на 13 грудня засідання сесії міської ради, так і не  відбулось за відсутності кворуму. У залі з 42 депутатів зареєструвалось лише 17.

Тоді як для початку  роботи  мінімально необхідна кількість голосів складає 22 – разом з головуючим.

Водночас Ярослав Нищик  повідомив, що до міської ради надійшов лист з підписами 21 депутата, в якому ті пояснюють, що в силу низки об’єктивних причин сьогодні не зможуть  взяти участь у роботі пленарного засідання. Натомість пропонують скликати  наступну сесію на 26 грудня.

Проти такої дати категорично виступили усі присутні депутати та громадськість міста. Зокрема, працівники КП «Черкасиелектротранс», які через зволікання з ухваленням рішення щодо перерозподілу видатків в міському бюджеті на цей рік лишились без заробітних плат.

У такій критичній ситуації опинились й інші комунальні установи міста – заклади освіти, охорони здоров’я,  комунальної галузі тощо.

Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган наголосила, що через такі зволікання сьогодні  повністю заблоковані видатки бюджету розвитку. Також немає змоги виплатити зарплати працівникам КП «Черкасиелектротранс», КП «Комбінат комунальних підприємств», профінансувати капітальні роботи по ОСББ і т.д.  Аналогічна ситуація складається з державною субвенцією у розмірі 2 млн. грн. на галузі освіти та медицини, яку неможливо використати.

Тобто в бюджеті кошти є, але провести належні платежі немає змоги. Оскільки для цього потрібно рішення сесії міської ради, яка має розглянути та затвердити відповідний перерозподіл.

Також Наталія Джуган нагадала, що 26 грудня – останній день роботи ГУ Державної казначейської служби України в Черкаській області у поточному році. Тому після  – провести жодні бюджетні платежі до кінця року просто буде неможливо.

Тож закликала депутатів зібратись та проголосувати такі важливі для всієї громади Черкас рішення.

Про це пише сайт міськради.

реклама

Коментарі  

 
-1 #6 Прочитай спочатку 14.12.2018 09:15
Цитую Дональд Трамп:
Так поднимитесь(при мер Франция),атакуй те мэрию,вытащите виновных на мороз и закопайте.

Ох ти і тормоз! :lol:
Кого "витащітє і закапайтє" - якщо тобі пишуть, що туди ніхто з "матьківщинівців " і "свободівців" на роботу не ходить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Дональд Трамп 13.12.2018 20:52
Цитую батьківський комітет:
Два місяці без зарплати працюють будівельники на ремонті дитячої поліклініки по Кобзарській. 400 тисяч закрито по актам виконаних робіт - а проплат немає. Діти з лікарями потрепають від незручностей ремонту. :cry: Це депатати чи фашисти?

Так поднимитесь(при мер Франция),атакуй те мэрию,вытащите виновных на мороз и закопайте,увере н-такого не повторилось,ход ите и унижаетесь,а это кодло на ваши деньги жирует.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 батьківський комітет 13.12.2018 14:37
Два місяці без зарплати працюють будівельники на ремонті дитячої поліклініки по Кобзарській. 400 тисяч закрито по актам виконаних робіт - а проплат немає. Діти з лікарями потрепають від незручностей ремонту. :cry: Це депатати чи фашисти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 правда 13.12.2018 14:33
пропоную виписати премію Нищику за те, що виконує свої функції. Це ж так важко робити роботу на роботі. Хоча зарплата у тисячі йому і влаштованій ним в департамент дружині капає...... :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #2 Любов Майборода 13.12.2018 14:30
Дякую Ярославу Нищику за виконання службових обов`язків. Чи не так повинні робити інші депутати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Любов Майборода 13.12.2018 14:01
8 місяців тому прийняття бюджету блокувала "команда Радуцького", сьогодні картина дзеркально протилежна: блокаду змін до бюджету влаштувала "команда Бондаренка". Тролейбуси вже вечером не ходять і ми напередодні чергового транспортного колапсу - тепер уже тролейбусів. Звертаюсь до черкащан - прийти завтра на сесію до Придніпровськог о райвиконкому на 10-00 Шевченко 307.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама