реклама
Привітання від міського голови
реклама

Маньківським відділом Уманської місцевої прокуратури встановлено, що однією із селищних рад Маньківського району у 2016 році передано в користування на підставі рішення сесії земельну ділянку загальною площею 8 га для ведення фермерського господарства, вартістю майже дванадцять мільйонів гривень.

1425675488-1421-sud-foto-job-sbuorg-1-300x169 В ході вивчення обставин надання в користування земельної ділянки виявлено, що селищною радою недотримано передбачений статтею 134 Земельного кодексу України конкурсний порядок набуття права користування землею сільськогосподарського призначення комунальної власності.

З метою захисту інтересів держави прокурором заявлено позов з вимогою визнання незаконним і скасування рішення про передачу земельної ділянки в оренду та повернення земельної ділянки у власність громади.

Рішенням Господарського суду Черкаської області підтверджено законність і обґрунтованість вимог прокурора та повернуто громаді спірну земельну ділянку.

Уманська місцева прокуратура

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Думка 13.12.2018 23:58
Вказана земельна ділянка з власності громади не вибувала, оскільки лише була передана в оренду і за це громада отримувала орендну плату. Порушення конкурсного порядку передачі земельної ділянки в користування і стало підставою скасування рішення селищної ради.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама