реклама
Sucurity Police

реклама

НКРЕ затвердив нові тарифи на виробництво теплової енергії. Тарифи збільшили для шести теплокомуненерго, зокрема, і двох постачальників послуг з Черкас, повідомляє Інфоміст.

Так, для КП «Черкаситеплокомуненерго» – на 18%, для ПрАТ «Черкаське хімволокно» – на 21%. Щодо останніх – це найвищий відсоток із 6 підприємств, питання по яких було ухвалено. Тарифи вступають в силу з 1 січня нового року. Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевняв, що через підвищення ціни на газ на 23% тарифи на тепло можуть зрости не більш, ніж на 16%.

«Черкаситеплокомуненерго» – є комунальним підприємством, яке очолює депутат міськради Павло Карась. Черкаська ТЕЦ є відокремленим підрозділом ПАТ «Черкаське Хімволокно». Кінцевим бенефіціаром підприємства є екс-депутат Верховної Ради Анатолій Шкрібляк. Тобто це приватний теплопостачальник.

Зазначимо, що протокол обговорення тарифів для ТЕЦ 7 грудня підписав заступник міського голови Ігор Коломоєць. Протокол обговорення тарифів для ЧТКЕ підписав інший заступник, «батьківщинівець» Ігор Волошин.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #10 Шурпетов 14.12.2018 07:10
А в чом прикол то?Колесо огляду встановлюють ,шо Вам ще треба?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 майданный червь злочиния 14.12.2018 06:29
Цитую ЮЗР:
Чё так мало.. жити по новому


С ухудшением положения на фронтах будет больше. Не спешите. Режиму надо удержать власть на оставшейся территории.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Яромир 14.12.2018 01:33
Вот сюжет DW про отопление в Германии: https://www.youtube.com/watch?v=OprZO7jjQGw
Лично я в пересчёте на кв.м. уже плачу почти столько же, сколько и граждане ФРГ. Только вот уровень доходов у нас не сопоставим. Нада шото думать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Кролик 13.12.2018 20:49
Цитую ЮЗР:
Чё так мало.. жити по новому

Це ви зараз з ким розмовляли? З цим паном? Жити по номому це по "батьківщинськом у"?Протокол обговорення тарифів для ЧТКЕ підписав інший заступник, «батьківщинівец ь» Ігор Волошин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Дональд Трамп 13.12.2018 20:40
Так ведь пенсии поднял на 6 грн-это по ихнему 21 процент на повышение тепла,точно с головой или вообще мозгов нет,как их только земля носит 3.14 дары !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Вони 13.12.2018 20:06
пройдисвіти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Oksana 13.12.2018 18:51
То шо, скаржитися Гройсману?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Прикол 13.12.2018 17:39
Цитую ЮЗР:
Чё так мало.. жити по новому

Тимошенко на всіх бордах по телевізору що коли прийде Батьківщина до влади то тарифи знизять у 2 рази. Але чому в такому разі Батьківщинці головують і підтримують завищення тарифів сьогодні? Щоб потім буцім то - "ми знизили те, що самі і підняли"? :o :sigh: :roll: :-*

"Зазначимо, що протокол обговорення тарифів для ТЕЦ 7 грудня підписав заступник міського голови Ігор Коломоєць. Протокол обговорення тарифів для ЧТКЕ підписав інший заступник, «батьківщинівец ь» Ігор Волошин."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 007 13.12.2018 17:06
Ех, так може пострибаємо знову і Петру подякуємо))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 ЮЗР 13.12.2018 16:12
Чё так мало.. жити по новому