реклама
Привітання від міського голови
реклама

У прес-центрі «Нової Доби» заступник директора соціологічної групи «Рейтинг» Любомир Мисів продемонстрував результати найбільшого соціалогічного опитування проведеного у листопаді-грудні цього року на Черкащині.

– Соціологічна група «Рейтинг» у рамках проекту «Портрети регіонів» із 16 листопада по 7 грудня 2018 року провела опитування серед жителів Черкащини. Загалом у дослідженні, здійсненого за методом особистого інтерв’ю, взяли участь 1600 респондентів. Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури області з урахуванням типу поселення. Похибка становить не більше 2,4%, – зазначив Любомир Мисів. – Аналіз результатів дослідження показав, що ситуацію загалом по країні мешканці області оцінюють гірше, аніж на місцях.

1544705309_1

Так, згідно досліджень, лише 3% оцінили політичну ситуацію в країні як спокійну, тоді як в області спокійною ситуацію бачать 18%, а у своєму місті/селі – 49%. Напруженою ситуацію в країні бачать 57% опитаних, критичною – 34%. В області напруженою ситуацію бачать 61% опитаних, у своєму місті – 36%, критичною ситуацію на місцевості вважають лише 5%.

1544705369_2

Правильність напрямку руху країни (13%) та області (15%) респонденти оцінюють гірше ніж свого міста/села (29%). Оптимістичнішими щодо оцінок справ в своєму населеному пункті є жителі сільських поселень, а також найстарші опитані.

1544705315_olnrysh

Попри негативні оцінки стану справ, загальні очікування серед мешканців області швидше нейтрально-позитивні. Близько 19% вважають, що стан справ в Україні покращиться наступного року, 13% такої думки про область, а 16% про свій населений пункт. Переважна більшість думають, що ситуація не зміниться. 11-15% вважають, що вона погіршиться. Більш оптимістичною у своїх оцінках є молодь та мешканці менших поселень.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама