реклама
Центр занятості
реклама

Єдина транспортна компанія, електронний квиток та нова схема маршрутів – у Черкасах напрацювали напрямки та кроки, які в перспективі дозволять поліпшити систему громадських перевезень. Усі їх об’єднали в концепцію розвитку міського пасажирського транспорту до 2022 року. 14 грудня її проект на своєму засіданні погодив виконавчий комітет. Далі цей документ винесуть на розгляд депутатів.

IkX3zuMagXhd3XVJTDqp.w695

– Цей документ вказуватиме міській владі на ті напрямки, за яким впродовж наступних кількох років слід розвивати транспортну систему Черкас, – прокоментував заступник міського голови Юрій Ботнар. – Звісно, попереду ще багато роботи й тільки спільними зусиллями ми зможемо вийти на бажаний результат.

Серед основних проблем у цій сфері – відсутність єдиної системи управління громадським транспортом, чітких графіків руху, відсутність сполучення різних районів у межах однієї оплати проїзду, відсутність транспорту в нічний час, а ще – дублювання автобусних маршрутів із тролейбусними. Запровадженням концепції у місті беруться вирішити ці та інші питання, аби в результаті створити комфортні умови перевезень.

Насамперед, тут планують створити єдину транспортну компанію. Для цього можуть реорганізувати комунальне підприємство "Черкасиелектротранс" у "Черкаська транспортна компанія". Після цього обладнають системою GPS-моніторингу. Це дозволить здійснювати в режимі реального часу контроль за рухом пасажирського транспорту. GPS-трекери перевізникам мають надаватися транспортною компанією.

У місті хочуть запровадити електронний квиток. Утім, разом із ним, функціонуватимуть і паперові. Натомість комунальне підприємство зобов’яжуть пильнувати за тим, аби не допустити "тіньову" виручку. Інформацію про дохід публікуватимуть.

Серед іншого передбачається можливість безкоштовних пересадок у межах дії одного квитка.

У планах – розробити нову схему маршрутів громадського транспорту. Аби рух транспорту на рейсі був мінімальний й люди могли дістатися з одного району в інший із мінімальною кількістю пересадок.

У межах втілення концепції в місті поліпшать і транспортну інфраструктуру. Усі зупинки, зокрема, хочуть уніфікувати й адаптувати для людей із обмеженими можливостями. На кожній із них розміщуватимуть схемою та розкладом руху.

Детальніше з текстом проекту Концепції розвитку міського пасажирського транспорту в м. Черкаси до 2022 року можна ознайомитися на сайті в розділі "Міська влада/Нормативні акти/Проекти рішень виконавчого комітету".

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #7 Vlad 16.12.2018 14:07
електронний квиток? хм, звучит знакомо. Ах да - Одарыч еще говорил. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Дональд Трамп 16.12.2018 09:34
Беда в том,что "керуют" городом люди без опыта в работе,обидно,ч то они мешают работать тем спецам,у которых за плечами не один десяток лет работы по своей специальности,н у скажите,что умного может сказать ботнар,который загнал своими пламенными речами траспортные перевозки в тупик,оставить троллейбусников без зарплаты,предло жил черкащанам утречком пораньше по свежему воздуху пешочком добираться на работу,больницу -гнать этих недоумков грязной метлой,а может он и есть"рукой кремля "?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Григорій 15.12.2018 21:36
Цитую vv:
Зарплатню тролейбусникам виплатити не можуть, а тут фантазії на повну :D

Виконком шаровики-тунеядці. Неспроможні вирішити елементарні організаційні питання. За що цомісяця отримують по 50 тисяч зарплати ?:D Розігнати і виплатити тролейбусникам зарплату!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Андрей 15.12.2018 20:26
а откуда деньги Зин
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 Вуйко 15.12.2018 20:00
Нові маршрути? :o :o :-? :roll: :sigh: :-* І куди?
І саме головне, ДАТУ коли це все буде зроблено! А то мер у 2015 теж клявся, що за рік реконстуює бульвар Шевченка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #2 vv 15.12.2018 16:07
Зарплатню тролейбусникам виплатити не можуть, а тут фантазії на повну :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #1 иван 15.12.2018 16:07
Если Ботнар поддерживает это то реформе кранты
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама