реклама
Привітання від міського голови
реклама

Під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавленні волі людини, вчинене з корисливих мотивів, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань) Кримінального кодексу України.

Прокуратура Досудовим розслідуванням встановлено, що 36-річний чоловік, з метою вирішення конфліктної ситуації, яка виникла між ним та його знайомим через неповернення грошового боргу в розмірі 1500 гривень, за допомогою шнурків для взуття і жіночого ремня зав’язав руки боржника за спиною та вивів його на вулицю з власного домоволодіння, що унеможливлювало вільне пересування та свободу дій останнього.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, зловмисник дістав з кишені штанів ніж та наніс ним декілька ударів по нижнім кінцівкам чоловіка, які відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я. В подальшому, він же наказав залізти до багажника автомобіля та відвіз його в гараж, де зачинив на замок, лишивши всередині, без можливості вільно залишити дане приміщення.

Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, зазначеній особі повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

На даний час погоджено обвинувальний акт та направлено до суду для розгляду по суті.

Довідково: за вчинене зловмиснику загрожує покарання у вигляді обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Черкаська місцева прокуратура

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама