реклама

реклама

У селі Заячківка Христинівського району у школі поряд з іншими державними символами висить портрет президента-втікача Януковича.

Про це на сесії облради заявив депутат Юрій Ботнар.

images

Він попросив відповідні органи перевірити інформацію і прибрати портрет та притягти винних до відповідальності.

реклама

Коментарі  

 
+2 #17 Шурпетов 19.12.2018 17:21
Цитую Черкас:
Цитую Шурпетов:
Хай повiсить портрет Мазепи,вiн гикнувся вiд педикульоза і його загризли воші як собаку

Що за брєдові фантазії, Шкурпєтов? :-x

Ти шо, хлопче не знав?так порийся у книгарнях ,знайдеш.А ще можу назвати мiсто
це Бендери.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 В. Белий 19.12.2018 10:36
Такі і доноси на сусідів у 30-ті роки писали
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 007 19.12.2018 09:44
Цитую юра:
Цитую 1:
Вот кого надо послать в АТО разведчиком!!!

Нельзя, его по запаху найдут. :cry:

Не знайдуть, Юрко знає як ховатись в сміттєвих баках :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 СОЛДАТ 18.12.2018 23:18
Цитую ох:
А чим Яник гiрший поезедент за Пороха? I хiба провина його доведена? iанафеми церква наче не оголошувала?

Розумієш "охкающий"-Яник роботу вже п"ятий рік "прогулює".Чогось утік з Украіни.Довіру народну не виправдав,заяву на звільнення не написав. Народ данбаса - ну дуже за ним сумує. Кажуть ,що останнім часом наш хведорович на спину ну дуже сильно захворів.Десь за парєбріком начеб-то лікується.Ось поправиться - і відразу ж в суд.Третій термін заробляти. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Сармат 18.12.2018 23:05
Цитую Черкас:
Цікаво, хто це ще того Яника-задрипанця зберіг?!А ти, ботнар, запитай у свого корєша бунякіна - може, і в нього патретик зберігся, разом з партквитком ригів?

Чи у Мушиєка запитає, за що йому Тулуб орден вручав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Черкасчанин 18.12.2018 20:31
Цитую юра:
Цитую 1:
Вот кого надо послать в АТО разведчиком!!!

Нельзя, его по запаху найдут. :cry:

Ох уж этот запах "Свободы" :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 ох 18.12.2018 20:02
А чим Яник гiрший поезедент за Пороха? I хiба провина його доведена? iанафеми церква наче не оголошувала?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 справедливий 18.12.2018 18:49
Портрет Яника хоч у школі зберігається, а Ботнара хіба що необхідно зберігати у параші, щоб постійно на нього гадити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #9 юра 18.12.2018 15:09
Цитую 1:
Вот кого надо послать в АТО разведчиком!!!

Нельзя, его по запаху найдут. :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Черкас 18.12.2018 15:07
Цікаво, хто це ще того Яника-задрипанця зберіг?!А ти, ботнар, запитай у свого корєша бунякіна - може, і в нього патретик зберігся, разом з партквитком ригів?