реклама
Sucurity Police

реклама

Щодня працівники комунального підприємства виконують промивку сотні метрів мереж водовідведення, усуваючи десятки засмічень, дістаючи тонни побутового сміття. Однак причина останнього місця закупорки здивувала слюсарів.

20181217_163704

Про це повідомляє прес-служба КП «Черкасиводоканал».

Упрдовж двох днів поблизу Третьої міської лікарні бригада аварійно-відновлювальних робіт за допомогою гідродинамічної машини намагалася прочистити під значним тиском засмічення, яке повністю зупинило роботу каналізаційної мережі. Для відновлення водовідведення довелося замінити частину трубопроводу. Виконуючи заміну, працівники були здивовані причиною закупорки – купа медичних відходів, серед якої знаходилися бинти, ганчірки та навіть використані шприци.

КП «Черкасиводоканал» звертається до черкащан з проханням відповідально користуватися мережами водовідведення, адже каналізація – не смітник. Вона призначена для відведення стічних вод від житлових будинків. Її засмічення закупорює труби, що призводить до витікання нечистот через унітаз, затоплення підвальних приміщень, виникнення неприємного запаху та аварійних ситуацій на каналізаційних мережах. Відходи, які не осідають у колекторах, надходять на каналізаційно-насосні станції та очисні споруди міста, спричиняючи додаткове навантаження на обладнання та додаючи зайвого клопоту персоналу. Каналізація створена для приймання стічних вод та фекалій. Всі інші відходи необхідно викидати у смітник.

20181217_164259

48355432_1267426760086621_4577536286780293120_n

реклама

Коментарі  

 
+3 #11 фоторгаф 22.12.2018 11:38
Биологические отходы - не только непосредственны е части тела, а и медицинские изделия, которые соприкасаются с телом :roll: . Ждем расследования - почему не работает муфельная печь? :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 політтехнолог 19.12.2018 18:32
однозначно,це нолітичне замовлення. Копають під Юльку.Мета-підставити сталініста з його гімном
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Пришийкобиліхвіст. 19.12.2018 18:12
Цитую фоторгаф:
А что скажет по этому поводу госпожа Майборода? Лет 5 тому назад под ее руководством ввели в експлуатацию муфельную печь ... для биологичексих отходов. Ее необходимость отстаивал и Федорук и Стадник. Почему печь не работает?? Или дальше откатов при покупке таких печей дело не идет?

Муфельна пічка . наскільки я знаю, використовуєтьс я для спалювання біологічних матеріалів, типу відрізаних рук ніг, видалених оганів та небезпечних в токсичному плані та епідеміологічно му матеріалів. А памперси, прокладки обі, тампони різні , бинти після зняття повязок , шприци , голки і т.д. утилізуються якось по другому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Каркар 19.12.2018 16:11
Цитую фоторгаф:
А что скажет по этому поводу госпожа Майборода? Лет 5 тому назад под ее руководством ввели в експлуатацию муфельную печь ... для биологичексих отходов. Ее необходимость отстаивал и Федорук и Стадник. Почему печь не работает?? Или дальше откатов при покупке таких печей дело не идет?


Так то біовідходи, а то шприци.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 черкащанин 19.12.2018 15:23
Люди! Хоч раз подумайте-що ви кидаєте в каналізацію.Просто ПОДУМАЙТЕ...ЧЕРКАСИРАДІО-хоч якось-відреагуйте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 фоторгаф 19.12.2018 15:11
А что скажет по этому поводу госпожа Майборода? Лет 5 тому назад под ее руководством ввели в експлуатацию муфельную печь ... для биологичексих отходов. Ее необходимость отстаивал и Федорук и Стадник. Почему печь не работает?? Или дальше откатов при покупке таких печей дело не идет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 мить 19.12.2018 13:50
От ...ть, знов москалі, і тут жити недають. А може то Порошенко туди на-в, чи Гройсман. А мшо по цьом поводу каже баба Юля?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 одна таблетка 19.12.2018 13:48
не дивно,Бачили хто там на лікарняному.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #3 Дивно 19.12.2018 13:07
але таке стало на другий чи третій день від візиту заступника міського голови до одного з хворих. Можливо, ця справа, це засмічення з політичним присмаком? :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #2 Дональд Трамп 19.12.2018 12:45
Что на это ответили ГОСПОДА стадник и федорук ?