реклама

реклама

«За три дні до місцевих виборів я отримала дуже тривожний сигнал з Черкаської області», – пише керівник партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

12295418_10204862031940489_7797854157127337511_n

Вона інформує, що проблеми з прокуратурою у керівника обласного виборчого штабу «Батьківщини» Юрія Тренкіна, голови обласної «Батьківщини молодої» Євгена Щербини, партійця Сергія Коломійця, голови Черкаської обласної організації, міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, підозри також готуються голові міської організації Роману Дісканту та 1-му заступнику голови обласної парторганізації Михайлу Мушієку.

Про це Тимошенко пише на сторінці у "Фейсбуці"

«В Черкаській області вже немає жодного керівника в нашій партійній структурі, який би залишився поза увагою прокуратури. За дивним збігом обставин, сплеск прокурорської активності припав на переддень місцевих виборів. У неділю по всій Україні відбудеться чергова хвиля виборів в об’єднаних територіальних громадах, і переважна більшість - саме в Черкаській області. Тут обиратимуть депутатів у 27 ОТГ, на 146 дільницях.

І влада намагається забезпечити собі перемогу таким антидемократичним, підступним чином - фактично обезголовивши обласну «Батьківщину».

Це робиться за прямою вказівкою з Адміністрації Президента. Чесним способом вибори їм ніколи не виграти. Я знаю, що на 23 грудня влада готує ще одну серію провокацій - по всій країні псевдо-представники «Батьківщини» нібито підкуповуватимуть виборців.

Я звертаюся особисто до Петра Порошенка: припиніть! Не ганьбіться самі і не ганьбіть країну!» - просить Юлія Тимошенко.

реклама

Коментарі  

 
+7 #15 ревний Шуфрррич 22.12.2018 18:00
Толя має доступ до тіла бабЮЛІ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Альбом 22.12.2018 12:59
Фото дуже гарне.
Отак два персонажа на фото будуть кожному пенсіонеру вручати платіжки за газ та квартплату.
Знижу ціну на газ в два рази вже переплюнули на "знижу ціну на газ у 4 рази" :lol:
Давайте "підніму пенсію усім у 4 рази" :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 Перехожий 22.12.2018 10:07
Цитую Пришийкобиліхві ст.:
В Черкаській області вже немає жодного керівника в нашій партійній структурі, який би залишився поза увагою прокуратури.... цитую йулю.
а що дивного? Лідер крадійка міжнародного масштабу, і гуртує навколо себе таких же.Це видно неозброєним оком.А прокуратура , на те і прокуратура, щоб виявлять.

Дозволю собі нагадати покійного Гуру, який після Регіонів не знав куди приткнутися і був пригрітий Батьківщиною.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #12 Пришийкобиліхвіст. 21.12.2018 19:49
В Черкаській області вже немає жодного керівника в нашій партійній структурі, який би залишився поза увагою прокуратури.... цитую йулю.
а що дивного? Лідер крадійка міжнародного масштабу, і гуртує навколо себе таких же.Це видно неозброєним оком.А прокуратура , на те і прокуратура, щоб виявлять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #11 Трєньці, Мушієку - волю! 21.12.2018 16:18
"За дивним збігом обставин", Юля, чогось саме твоя політсила постійно тирить все, що погано лежить. Або ти не пробувала набрати не клептоманів - або вони просто рівняються на свою "вождиху".
Скажи ще, що твоїх старих викормишів теж не люблять за те, що вони "Матьківщиною" вигодувані - Вову Олійника, Каралєвську, Савченчиху і т.п. гопоту?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #10 Светлана 21.12.2018 16:18
"Прочерк", где Вы берете такие классные фото? Физиогномист по этой фотографии, мог бы рассказать очень много познавательного . И толя (особенно!), и Юля вывернули наизнанку все свои качества. Браво! фотографу за умение подловить такой кадр.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+42 #9 ДЖЕКО 21.12.2018 16:15
Оце Тимошенко заступилася за достойних і порядних. Абсолютно всім переліченим нею громадянам місце у місцях віддалених. І, дійсно, прокуратура - реальні барани, якщо ці люди досі безперешкодно перебувають на волі. Я б на місці її опонентів використав цей виступ і поінформував громадян України, що Тимошенко відкрито прикриває ..ндитів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #8 Іван Сергійович Лучко 21.12.2018 16:13
А яйця Тренкіна для садочків по 5 грн штука ??? А не сплачені податки 12 млн. грн фірмою Тренкіна ?? А продаж алкоголю в генделиках на розлив ??? а забудова Мушієком пляжів міста ??? а продаж неякісних продуктів в Делікатах ??? Це все Батьківщинівці і їх люди... Вони думають ,що містяни не знають цього...