реклама
Sucurity Police

реклама

Голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець не називає поки прізвища ймовірних заступників, бо вони проходять погодження.

9471442e408a07c6355ea62401c4e37e

Нагадаємо, що нині у Вельбівця лиш залишився один заступник з когорти попередніх – це Костянтин Омаргалієв. Інші три звільнилися – це Ярослав Березань, Сергій Овчаренко і Віталій Коваль.

– Я називати прізвища не хотів би. Люди саме сьогодні в Адміністрації президента проходять співбесіду. Далі процедура проведення спецперевірок. Тоді погодження Кабміну, – сказав Олександр Вельбівець в інтерв’ю «Прочерку».

– Ці люди черкаські, місцеві, відомі?

– Це люди, можливо й не зовсім відомі черкаському загалу. Є такі, що дуже пов’язані з Черкащиною, але основне місце проживання зараз не на Черкащині. Але вони готові приїздити сюди і працювати, – сказав Олександр Вельбівець.

Інтерв’ю з головою ОДА читайте згодом на сайті.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #9 ПОРОХОБОТ 27.12.2018 12:40
Не самостійна фігура Вельбівець.Та й не фігура -пішак.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Перехожий 22.12.2018 08:53
Дружбани?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Аваз Штірліц 22.12.2018 00:35
Та -ладна!
під вибори й Вельбівець - губернатор.
У нас же ж вже губернії?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Правдоруб 21.12.2018 23:39
А хто замість Вельбівця буде радою керувати? Чи не рагуляку коломійця часом будуть пхати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 . 21.12.2018 18:31
Навіть не цікаво шо це з ****** будуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 Думка 21.12.2018 16:29
Цитую Дядя:
Омаргалієва приказали з Києва не трогати)))

А остальні це просто "повременщики" аби запис був у трудовій що працював заствпником губернатора і далі продовживатимут ь свою кар'єру у Києві.

Знову Черкащина отримує керівників області яким зовсм не цікавий її розвиток.

Влучно і правдиво сказано!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Вірю в Омара 21.12.2018 15:27
ЗВЕРТАЮСЬ ДО ОМАРГАЛІЄВА: Костянтин Сепартаєвич, жени ти вже цього Вельбівця в три шиї! Набрид він за місяць.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #2 Знов парашотисти? 21.12.2018 15:08
"Є такі, що дуже пов’язані з Черкащиною, але основне місце проживання зараз не на Черкащині" (С)
Переберуться з Миронівки і Києва МХПшники? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #1 Дядя 21.12.2018 13:59
Омаргалієва приказали з Києва не трогати)))

А остальні це просто "повременщики" аби запис був у трудовій що працював заствпником губернатора і далі продовживатимут ь свою кар'єру у Києві.

Знову Черкащина отримує керівників області яким зовсм не цікавий її розвиток.