реклама
Привітання від міського голови
реклама

Над створенням виставки працювали майже півроку не фотографи. Усі знання із фотомайстерності учасники отримали на навчальних курсах, які організувала Світлана Краснодимська на базі благодійної організації «Від серця до серця».

DSC06840

Безпосередньо фотовиставку підтримало Управління у справах сім’ї, молоді та спорту, віддавши перевагу цьому проекту на конкурсі.

DSC06856

«Фотографія – це сучасне мистецтво через яке можна показати як потреби людей, так і позитивні сторони. Тому, займаючись фотографією молодь може зацікавитися життям свого регіону, традиціями, людьми. А тому бачимо у такому проекті не лише мистецьку, а й практичну цінність», - зазначає Олександр Красюк, заступник начальника управління - начальник відділу молодіжної політики, оздоровлення, протидії торгівлі людьми, гендерної рівності Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

DSC06873

Під час занять учні фотокурсів вивчали теоретичні основи фотографування, а також вчилися роботі у фотошопі. Однак найбільше часу учасники приділили практиці. Разом відвідували різні події, які відбувались у місті та подорожували по області.

DSC06845

«Ми запрошували усіх, хто хотів вчитися. Головною вимогою було наявність фотоапарату та любов до фотографії. Приємно, що деякі учні після наших курсів почали розвивати себе у цій сфері і , упевнена, через кілка років стануть дуже відомими», - говорить Світлана Краснодимська, ініціаторка виставки.

Подивитися фотороботи можна упродовж 21 грудня у ЦНТЕІ (бул. Шевченка, 205, 4 поверх), повідомляють у благодійній організації «Від серця до серця».

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама