реклама
Привітання від міського голови
реклама
Топонімічна комісія при виконкомі Черкаської міської ради вчора ухвалила рішення про найменування алеї між вулицями Припортова та Героїв Дніпра (за ТЦ «Дніпроплаза») назвою Вірменська алея.

48957872_2471447142868722_4640115944557903872_n

Про це повідомив у «Фейсбуці» заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

Остаточне рішення ухвалить сесія Черкаської міськради.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #20 Шурик 30.12.2018 06:17
Пусть будет армянская аллея. Люди, будьте терпимее. Не все же улицы называть именами украинских националистов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 при всій повазі 29.12.2018 16:58
алею зробили за бюджетні кошти. Чому вірменська,а не українська,євре йська? Назвіть Дніпровська,якщ о бракує фантазії
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #18 капіталман 29.12.2018 12:45
Вірменія підтримує країну агресора,а не Україну. Це що ,черговий прогиб мера перед бабЮЛЬКОЮ і її родовідом?.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 Ахмет 29.12.2018 12:20
С какой такой радости - Армянская??? Ведь Армения Украине НЕ ДРУГ!!!!! Голосует всегда в поддержку россии против Украины. Это враги!!!! А эти несколько барыг, пристроившихся В Черкассах, ничем не заслужили такой чести! Пусть скажут спасибо, что их тут терпят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Устроим конкурс ? 29.12.2018 09:42
Армянское радио спрашивают:
- Почему в Черкассах есть армянская аллея?
Ваш ответ:
-
Победителя конкурса на лучший ответ, ждёт приз: Бутылка самого знаменитого и набирающего всё большую популярность в мире, исконно армянского алкогольного напитка - Шотландского односолодового виски 25 летней выдержки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 Марк 28.12.2018 17:28
Панове армяни, при всій повазі, може трошки скромнішими треба бути ?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Не армянин 28.12.2018 16:48
Пойду порыгаю :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 ЗСУ 28.12.2018 16:40
У Вольошина є нова ідея - перейменувати Черкаси у Казарянськ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #12 Черкасчанин 28.12.2018 15:58
Ну ну.Армянская аллея возле Армянской церкви в Армянском квартале.Ждем объявления Мытницы исконно Армянской землей.Топонгомичная комиссия - Вы готовы?Вам занесли?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Володимир 28.12.2018 15:20
А чомуб неназвати алея БУНТАРІВ ???.,чи КОЗАЦЬКА.,можливо алея ЧУЧУПАКІВ...ЧОМУ АРМЯНСЬКА.НАЗВУ МІНЯТЬ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ СЛУХАННЯ....або ********......ГАНЬБА комісії