реклама
Sucurity Police

реклама

Топонімічна комісія при виконкомі Черкаської міської ради вчора ухвалила рішення про найменування алеї між вулицями Припортова та Героїв Дніпра (за ТЦ «Дніпроплаза») назвою Вірменська алея.

48957872_2471447142868722_4640115944557903872_n

Про це повідомив у «Фейсбуці» заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

Остаточне рішення ухвалить сесія Черкаської міськради.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #20 Шурик 30.12.2018 06:17
Пусть будет армянская аллея. Люди, будьте терпимее. Не все же улицы называть именами украинских националистов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 при всій повазі 29.12.2018 16:58
алею зробили за бюджетні кошти. Чому вірменська,а не українська,євре йська? Назвіть Дніпровська,якщ о бракує фантазії
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #18 капіталман 29.12.2018 12:45
Вірменія підтримує країну агресора,а не Україну. Це що ,черговий прогиб мера перед бабЮЛЬКОЮ і її родовідом?.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 Ахмет 29.12.2018 12:20
С какой такой радости - Армянская??? Ведь Армения Украине НЕ ДРУГ!!!!! Голосует всегда в поддержку россии против Украины. Это враги!!!! А эти несколько барыг, пристроившихся В Черкассах, ничем не заслужили такой чести! Пусть скажут спасибо, что их тут терпят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Устроим конкурс ? 29.12.2018 09:42
Армянское радио спрашивают:
- Почему в Черкассах есть армянская аллея?
Ваш ответ:
-
Победителя конкурса на лучший ответ, ждёт приз: Бутылка самого знаменитого и набирающего всё большую популярность в мире, исконно армянского алкогольного напитка - Шотландского односолодового виски 25 летней выдержки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 Марк 28.12.2018 17:28
Панове армяни, при всій повазі, може трошки скромнішими треба бути ?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Не армянин 28.12.2018 16:48
Пойду порыгаю :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 ЗСУ 28.12.2018 16:40
У Вольошина є нова ідея - перейменувати Черкаси у Казарянськ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #12 Черкасчанин 28.12.2018 15:58
Ну ну.Армянская аллея возле Армянской церкви в Армянском квартале.Ждем объявления Мытницы исконно Армянской землей.Топонгомичная комиссия - Вы готовы?Вам занесли?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Володимир 28.12.2018 15:20
А чомуб неназвати алея БУНТАРІВ ???.,чи КОЗАЦЬКА.,можливо алея ЧУЧУПАКІВ...ЧОМУ АРМЯНСЬКА.НАЗВУ МІНЯТЬ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ СЛУХАННЯ....або ********......ГАНЬБА комісії