реклама

реклама

Викладачі кафедри менеджменту Уманського національного університету садівництва Інна Новак і Марина Гоменюк побували в Університеті м. Бремена (Німеччина) в рамках німецько-української магістерської програми з логістики.

1-(5)

Про це повідомляє сайт УНУС.

Проект GUMLog (2016–2019 рр.) був створений за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) і спрямований на розробку та реалізацію магістерської програми з логістики у двох українських університетах – Уманському національному університеті садівництва та Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, – й Університеті м. Бремен.

Під час візиту відбулося засідання круглого столу, в рамках якого було узагальнено й остаточно погоджено навчальний план магістерської програми. Координатор проекту Ірина Довбіщук (Університет м. Бремен) серед здобутків відзначила підготовлені до публікації викладачами кафедри менеджменту 6 навчальних посібників з дисциплін, вивчення яких передбачає навчальний план. Науковці обговорили також питання реформування вищої освіти в Україні та її максимальне наближення до європейських стандартів, удосконалення освітніх програм і методів викладання дисциплін у сфері логістики.

Учасники зустрічі конкретизувати плани виконання програми GUMLog у 2019 році, зокрема строки й умови проведення конкурсу наукових робіт з логістики, мобільність студентів і викладачів університетів. Особлива увага була приділена питанню розширення можливостей подальшого партнерства та майбутніх спільних проектів.

Також науковці мали можливість відвідати Науково-дослідний центр східноєвропейських досліджень при університеті м. Бремен та обговорити можливості оприлюднення наукових здобутків з редактором журналу «Ukraine-Analysen» Едуардом Клейном.

Крім того, Інна Новак та Марина Гоменюк відвідали англомовні лекції німецьких колег.

По закінченню зустрічі учасники дійшли спільної думки, що даний вид співпраці є чудовою можливістю для підвищення професійної кваліфікації викладачів: отримання нових знань й опанування сучасних підходів до викладання навчальних дисциплін, розширення меж академічного обміну, вдосконалення навичок володіння англійською мовою, що сприятиме підвищенню якості підготовки кваліфікованих фахівців з логістики.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #1 Гроші 02.01.2019 21:02
"Страшне перо не в гусака". Не місто Бремен вони відвідали, а німецькі наукові установи, німецьких вчених. Це ж не туристична екскурсія була, не до мощей на прощу, а спільна науково-дослідна робота!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100