реклама

реклама

З 15 січня змінюються тарифи на інтернет для мешканців Черкас. Про зростання вартості місячної плати McLaut повідомляє у смс-повідомленнях.

Детальніша інформація на сайті mclaut.com.

Bezymyannyj

реклама

Коментарі  

 
-2 #15 Черкасчанин 22.01.2019 21:22
Цитую ЮЗР:
Цитую Черкасчанин:
[quote name="ЮЗР"]Очередное "покращення" заодно с комуналкой :-* хотели Европу? 8) теперь она имеет вас)

Нехорошо водные процедуры пропускать :P :P :P

Цитую Черкасчанин:
Цитую ЮЗР:
Очередное "покращення" заодно с комуналкой :-* хотели Европу? 8) теперь она имеет вас)

Нехорошо водные процедуры пропускать :P :P :P

А ты себя еврей вижу Domestosом помыл? :D[/quote????????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 ЮЗР 22.01.2019 19:52
Цитую Черкасчанин:
Цитую ЮЗР:
Очередное "покращення" заодно с комуналкой :-* хотели Европу? 8) теперь она имеет вас)

Нехорошо водные процедуры пропускать :P :P :P

Цитую Черкасчанин:
Цитую ЮЗР:
Очередное "покращення" заодно с комуналкой :-* хотели Европу? 8) теперь она имеет вас)

Нехорошо водные процедуры пропускать :P :P :P

А ты себя еврей вижу Domestosом помыл? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Черкасчанин 22.01.2019 16:27
Цитую ЮЗР:
Очередное "покращення" заодно с комуналкой :-* хотели Европу? 8) теперь она имеет вас)

Нехорошо водные процедуры пропускать :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Черкасчанин 22.01.2019 16:25
Цитую Та пішов він!:
Цитую Дональд Трамп:
А цені растут на коммуналку.продукті,топлив о,на все и вся-лаут тоже виноват ?


Ухти! А я і не знав, що лауту вже нема за що поїсти і комуналку заплатить))) ДУМАЮ, ВСІМ ОСББ МІСТА ПОРА ПІДНЯТЬ РОЗЦІНКИ ДЛЯ ЦЬОГО К**ЛА ЗА ВИКОРИСТАННЯ МАРШРУТІВ У БУДИНКАХ!

Назло маме отморожу уши????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Правдоруб 08.01.2019 23:48
Промежду прочим для всех контрактных Абонентов киевстара домашний интернет предоставляешьс я вообще БЕЗПЛАТНО и ещё интернет ТВ в придачу, я тв не пользуюсь но интернет работает дома идеально - пора с маклаутом прощаться!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 ЮЗР 08.01.2019 20:14
Очередное "покращення" заодно с комуналкой :-* хотели Европу? 8) теперь она имеет вас)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Анатолий 08.01.2019 19:24
точняк лауту на охрану во дворе два джиаа целый день дежурят с охранной
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 ченчик 08.01.2019 18:09
Цитую Черкас:
Пора змінювати провайдера. Зовсім жл'бами стали :-x

це те саме, що нам обіцяли нових перевізників маршруток по 4 грн, ну й де вони??????не за горами 6 грн- так і з цими тарифами....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #7 Та пішов він! 08.01.2019 16:57
Цитую Дональд Трамп:
А цені растут на коммуналку.продукті,топлив о,на все и вся-лаут тоже виноват ?


Ухти! А я і не знав, що лауту вже нема за що поїсти і комуналку заплатить))) ДУМАЮ, ВСІМ ОСББ МІСТА ПОРА ПІДНЯТЬ РОЗЦІНКИ ДЛЯ ЦЬОГО К**ЛА ЗА ВИКОРИСТАННЯ МАРШРУТІВ У БУДИНКАХ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #6 Дональд Трамп 08.01.2019 15:58
А цені растут на коммуналку.продукті,топлив о,на все и вся-лаут тоже виноват ?