реклама
Привітання від міського голови
реклама
Для того, щоб кожен сумлінний споживач вчасно отримував якісну послугу з розподілу електроенергії, перед ПАТ "Черкасиобленерго" стоїть ряд завдань, над виконанням яких щодня працюють усі структурні підрозділи Товариства. Це утримання в належному робочому стані електромереж, їх оновлення та модернізація, підвищення електробезпеки мереж як для персоналу, так і для споживачів, та головне - забезпечення безперебійного розподілу електроенергії споживачам.

1547105365_2

Деякі роботи можна виконувати без відключення споживачів, але є і такі, які робляться виключно зі знеструмленням споживачів. Саме для цього у планах роботи ПАТ "Черкасиобленерго" та районів електричних мереж (РЕМів) є графіки планового відключення електроенергії. Для чого потрібні ці відключення?

- Будь-який механізм потрібно час від часу експлуатувати для того, щоб підтримувати в належному робочому стані, - пояснює заступник начальника по роботі з персоналом Центральної диспетчерської служби ПАТ "Черкасиобленерго" Дмитро Чорнобривець. – Тому, щоб перевірити стан ліній електропередачі та обладнання, зокрема трансформаторів, високовольтних вимикачів, підстанцій тощо, необхідно періодично їх знеструмлювати. У цей час наші працівники здійснюють, так би мовити, профілактичну діагностику їхнього технічного стану. Зокрема, якщо йдеться про лінії, то потрібно регулярно їх чистити, слідкувати, чи не пошкоджені проводи. Якщо про обладнання, то необхідно періодично перевіряти, чи працює воно у належному стані, чи всі деталі функціонують як слід і чи потрібно щось відремонтувати або замінити заздалегідь, аби уникнути поломки чи аварії.

1547105388_8

Тобто планові відключення електроенергії здійснюються працівниками Товариства виключно для попередження виникнення тих чи інших аварійних ситуацій, що не залежать від зовнішніх факторів.

- Обладнання, яке функціонує не в повному обсязі або з відхиленнями, потрібно вивести в ремонт, щоб попередити аварійні відключення, - пояснює Дмитро Чорнобривець. – Тому точно передбачити графік планових, позапланових дуже важко. Проте з попереднім графіком можна завжди ознайомитися на сайті ПАТ "Черкасиобленерго" за посиланням: http://www.cherkasyoblenergo.com/vidkl.html.

Щодо аварійних відключень, то причини їх виникнення можуть бути різними: починаючи від стихійних явищ і закінчуючи людським фактором.

- Коли йдеться про негоду, зрозуміло, що її наслідки передбачити дуже важко, - говорить Дмитро Чорнобривець. – Але є, на жаль, і інші фактори, попередити які теж практично не можливо. Приміром пошкодження обладнання сторонніми особами, птахами, тваринами, сільськогосподарською технікою, пошкодження на суміжних об’єктах, неправильна експлуатація мереж споживачем тощо.

Інформацію про аварійні відключення можна отримати в кол-центрі за телефонами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48.

- Хочу наголосити, що як планові, так і позапланові відключення електропостачання - це не примха працівників "Черкасиобленерго" або РЕМів, а стратегічно важливі заходи, спрямовані на діагностику, профілактику та попередження аварійних ситуацій, - акцентує Дмитро Чорнобривець. - Тому просимо споживачів із розумінням ставитися до цих мір, адже їхня головна мета - вжити всіх необхідних заходів задля забезпечення безперебійного електропостачання та безпеки населення.

Про це повідомляє сайт ПАТ «Черкасиобленерго».

реклама

Коментарі  

 
-2 #1 А с какой целью 11.01.2019 09:28
производятся отключения?
- С целью капитального ремонта отключений, — чтобы… не слишком… отключались!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама