реклама
Привітання від міського голови
реклама
Директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник нагадав батькам та іншим особам, які піклуються про дітей, що підтвердити поважну причину відсутності дитини в школі (через хворобу) можна не тільки довідкою від лікаря, а й письмовим поясненням.

49949288_1494233007375975_7383746787024044032_n

Про це пан Стадник написав у «Фейсбуці».

«Хочу нагадати всім вам ще раз, що Кабінет міністрів України ще в 2017 році прийняв Постанову за №684, в якій поважною причиною відсутності дитини в школі визначено два документальних свідчення, які мають рівну юридичну силу і прописані через "або". Або довідка від лікаря про хворобу дитини, або письмове пояснення батьків про причину відсутності дитини. Безумовно, коли дитина має перелом, їй наклали гіпс, і вона має рекомендації на подальший період від травматолога – це довідка від лікаря. Але коли дитини не було не більше 10 днів, наприклад по застуді, тоді достатньо письмового пояснення батьків. Я вважаю, що одужуючу дитину вести на прийом до лікаря, бути в очікуванні прийому заради папірця, звичайно, можна, якщо більше немає чим розважитись. Тож пропоную скористатись преференціями Кабміну і працювати на благо сім’ї, не ходити даремно по коридорах лікувальних установ», – написав Олег Стадник.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #2 Роман 12.01.2019 00:52
От як «Директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг» і написав би свої рекомендації не "на заборі", а ОФІЦІЙНИМ ЛИСТОМ до департаменту освіти і науки з проханням довести до відома керівників навчальних закладів. Але ж ні. Офіційний лист - то відповідальніст ь. А "на заборі" можна писати що завгодно - ні Супрун, ні Стадник за те відповідальност і не несуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Надія. 11.01.2019 17:19
Уже як Супрун,- рекомендації тільки в Фейсбуці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама